Print this برگه

تماس مستقیم با فرماندار

برای تماس مستقیم با فرماندار کلیبر و درج پیام برای ایشان، لطفاً از فرم انتهای همین صفحه استفاده کنید…

۱ – همه‌ی پیام‌ها روزانه مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

۲ – پیام‌های عمومی منتشر می‌شوند؛ پیام‌های خصوصی منتشر نمی‌شوند.

۳ – در صورت امکان، مشخصات تماس خود را نیز قید کنید تا عنداللزوم همکاران محترم ما با شما تماس بگیرند.

Permanent link to this article: http://kaleibar.ir/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%82%db%8c%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1/

236 comments

Skip to comment form

 1. محمدی

  با سلام و عرض خسته نباشید به فرماندار زحمت کش کلیبر
  در دهه اخر شهریور به مناسبت ایام تعطیلات عید قربان و مرخصی دو روزه و تعطیلات پنج شنبه و جمعه اخر هفته فرصت را مغتم شمرده به همرا خانواده از تهران عازم منطقه زادگاه و ولایت عزیز تر از جان کلیبر و خدا افرین شدیم در روز عید قربان مهمان پسر عموی عشایر و محترم خود آقای اروجعلی مهری و خانواده اش در یایلاقات سحراما در ارتفاعات اسکولو (یایلاق زونبالان)شدیم روز بعد به جهت ناراحتی همسر و بالا رفتن فشار خون ایشان به ناچار به بیمارستان کلیبر مراجعت تا درمان لازم صورت پذیرد اما متاسفانه در پذیرش اورژانس بیمارستان با مشکلات عجیبی روبرو شدیم به علت جدیدالنصب بودن نرم افزار پذیرش اورژانس (به ادعای متصدی مربوطه )تراکم شدیدی برای اخذ پذیرش شده بود و مراجعین که اکثرا مسافرین به منطقه بوده و فرصت انچنانی برای تحمل ساعتها انتظار برای اخذ پذیرش نداشتند و بد خلقی متصدی پذیرش همه را عصبانی کرده بود و از طرفی متصدیان ارائه خدمات درمانی اغاز درمان را منوط به ارائه برگه پذیرش کرده بود و معنای اورژانس و خدمات اظطرای برایشان مهم نبود و این موضوع ناراحتی را دوچندان کرده بود
  حضور کامپیوتر برای سرعت و دقت بیشتر به ضد خود تبدیل شده بود و چون مواردی نیز وجود داشت که به علت جانمایی نادرست واحد های پذیرش ودرب های ورودی بیمارستان ، بیماران غیر اورژانسی نیز از پذیرش ،بعد ار چند ساعت انتظار برگ پذیرش معاینات عادی را گرفته بودند که پس از مراجعه به پزشک مربوطه مجبور بودند که باید برگ پذیرش را عودت و مبالغ پرداختتی را پس گرفته و در جای دیگری مجددا به صف ایستاده و برگ پذیرش مربوطه را تهیه نمایند
  از مدیریت و نظارت پیش پا افتاده خبری نبود و میشد با تدبیر بسیار ساده ولی دقیق از اتلاف وقت و تولید نارضایتی دهها نفر بیمار و همراهان بومی و غیر بومی (مسافران تو راهی )کاست تا مردم با خاطره خوشی از شهر و دیارمان مراجعت نمایند
  این امر به عهده مسئولین مستقیم مربوطه واجب و بر مدیران ناظر شهرستانی از جمله فرمانداری و عوامل ان واجبتر است با تشکر محمدی

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : عین پیام جهت بررسی و رفع مشکل و اعلام نتیجه به شبکه بهداشت ارسال شد و نتیجه منتشر خواهد شد.

 2. کلیبرلی

  با سلام.چرا پیام ها دیر به دیر بررسی میشوند؟

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : عین پیام ،جهت بررسی و رفع مشکلات مطروحه و اعلام نتیجه، به مسئولین ذیربط ارسال شد. در اولین فرصت جهت بررسی نتایج اقدامات شخصا از بیمارستان بازدید خواهم کرد.

   1. کلیبرلی

    باسلام و احترام.سوال بنده راجع به اجاره ساختمان مدارس دولتی،با وجود نیاز به ساختمان در مدارس دولتی،به بخش غیردولتی میباشد.ساختمان برخی از مدارس دولتی خیلی فرسوده می باشد.چرا با این وجود ، آموزش و پرورش ساختمان نو و فاقد دانش آموز خود را،بجای این که در اختیاز مدارس خودش قرار دهد،به مدارس غیر دولتی واگذار می کند؟؟؟؟؟؟؟

    1. دفتر فرماندار

     بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : به جد پیگیر موضوع هستیم

    2. قلی

     دوست عزیز این شانس شامل حال همه نمی باشد
     باید از نزدیکان…………… باشید!!!!!۱
     تا امکانات فیزیکی به صورت تقریبا رایکان به شما هم برسد

     1. دفتر فرماندار

      بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : پیام نامفهوم است.

 3. داود

  جناب اقای مهندس بابایی
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علیکم
  تشریف فرمائی شما از استاژ فنی کیوکوشین کاراته ماتسوشیمااسنان و شهرستانها باعث دلگرمی برای تمام رزمی کاران کاراته و الخصوص کاراته کاران شهرستان کلیبر شد، تقدیر و تشکر می کنم .(اوس)

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : توسعه ورزش و ارزش گذاری به جوانان ورزشکار از خواسته های قلبی بنده است . به وجود جوانان مثل شما افتخار می کنیم.

 4. دلسوز کلیبر

  فرماندار محترم شهرستان گلیبر
  با سلام و وقت بخیر می خواستم در مورد زمین شنبه بازار واقع در خیابان استخر که گقته می شود متعلق به دانشگاه پیام نور است و واقفان زمین که خانواده اصغری ها هستند و این این امر را تایید کرده اند با سند و مدرک اطلاع رسانی کنید چون دست اندازی به امورات وقفی مشکل شرعی دارد و از حق الناس هم بدتر است.و شخص جنابعالی مسئول این امر هستید.ضمنا با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به علت نداشتن زمین مناسب هیچ اقدامی در جهت ساخت و ساز نکرده است تعیین تکلیف این زمین و توسعه دانشگاه پیام نور می تواند کمک شایانی به پیشرفت شهرستان کند. هر چند که مسئولین پیام نور در خوابند و پیام نور باید پیگیر این موضوع باشد که نیست.(بین مردم گفته می شود فرمانداری با هماهنگی نماینده محترم قصد دست اندازی به این زمین را دارند)

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :اگر منظور شما زمینی است که شنبه بازار قبلا در آن مستقر میشد ، باید عرض کنم فرمانداری زمین موصوف راحدود ۲۰سال قبل از آقایان طالبی خریداری و سند آن نیز به نام دولت جمهوری اسلامی ثبت شده است .این زمین جزو اموال وزارت کشور بوده و قابل واگذاری به کارکنان یا افراد یا سازمان های دیگر نمی باشد. اگر غیر آن ملکی به منظور احداث دانشگاه پیام نور اهداء یا وقف شده اسناد و مدارک آن را به فرمانداری ارائه دهید تا پیگیری نمایم.

 5. شهروند

  با سلام و عرض ادب
  ماه رمضان دارد تمام می شود هنوز نه مناجات و نه اذان صبح درست حسابی تنظیم نشده خواهشمند است دستور فرمائید در این خصوص رسیدگی فرمایند.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :موضوع پیگیری شد ، این مشکل در اکثر شهرها وجود دارد ، باید توسط متولیان مساجد مدیریت شود.

 6. ناشناس

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت فرماندار محترم و زحمتکش شهرستان کلیبر

  در خصوص مسیر کوچ عشایر محترم و کاهش صدمات مالی و جانی برای این عزیزان و سایر همشهریان یک پیشنهاد عملی خدمت جنابعالی و اداره محترم راه و اداره عشایر دارم همینطور که استحضار دارید و به اداره عشایر و بخشدار محترم نیز قبلا این پیشنهادارایه شده یک راه فرعی قدیمی از روستای چایکندی به پیغام وجود دارد که هم میانبر است و هم بیخطر است و هم استفاده از آن باعث عدم اشغال جاده کلیبر اهر خواهد شد که به دست فراموشی سپرده شده است و با کمترین هزینه ممکن و با باز سازی این راه دیگر شاهد حرکت گله این عزیزان از وسط شهر کلیبر و یا جاده اسفالته با آن همه خطر نخواهیم بود خواهشا” این مورد را به جد پیگیری فرمایید تا مراتب فوق به حقیقت بپیوندد

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :پیشنهاد ارزشمندشما در اولین جلسه شورای عشایری شهرستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 7. رحیمی

  از زحمات فرماندار محترم و معاون محترم فرماندار آقای قاسم زاده که در نهایت صبر و احترام به مشکلات گوش داده و سعی در کمک به اینجانب را داشتند نهایت سپاس و تشکر را دارم.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :آقای قاسمزاده اخیرا به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان تبریز منصوب شدند ، توفیق روز افزون برای این برادر بزرگوار از درگاه احدیت مسئلت داریم.

 8. شهروند

  فرماندار محترم شهرستان کلیبر! با سلام و تحیت به استحضار می رساند اینجانب یکی از اساتید مدعو دانشگاه آزد کلیبر می باشم ، در امتحانات پایان ترم این دانشگاه عوامل اجرایی هیچ گونه نظارتی بر نحوه کنترل جلسات امتحانی ندارند و تقلب به هر شکل اعم از باز کردن کتاب و استفاده از کپی کوچک تمام صفحات کتاب و غیره آزاد است لذا وجدان اساتید و دوستداران علم و نظم عمومی جامعه از این امر به شدت ناراحت است،خواهشمند است به صورت سرزده از نحوه برگزاری امتحانات در این دانشگاه بازدید بفرمایید!

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :تصور تقلب به این سهولت و گستردگی در یک دانشگاه که تربیت نسل جدید را بر عهده دارد برای ما بسیار مشکل و غیر قابل باور است . آینده هر کشوری نیازمند تربیت مدیران متعهد ، متخصص و مسئولیت پذیر می باشد ، در غیر این صورت خسارت جبران ناپذیر خواهد بود . در هر صورت دستگاه های نظارتی را مامور کردیم، صحت و سقم موضوع را بررسی و گزارش آن را ارائه دهند.

 9. بازاری

  باسلام خدمت فرماندار محترم وزحمت کش شهرستان
  جناب فرماندار بنده یه فرد تحصیل کرده هستم که بنا به دلایلی وهمچنین بیکاری مغازه باز کردم اما خوشبختانه در شهر تبریز کاری پیدا کردم که گفتند از بسیج نامه فعالیت بیارین اما متاسفانه نزدیک ۴ ساله که ارتباطم را قطع کرده بودم اما یکی از پاسداران گفتند که از بسیج اصناف گواهی بگیر الان نزدیک ۳ هفته هست که مراجعه میکنم اما کسی نیست که جوابم را بدهد بعد از بررسی متوجه شدم بسیج اصنافی هم بوده ما خبر نداشتیم …….

  خیلی ممنون

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : موضوع مطروحه از طریق مراجع ذیربط پیگیری شد.

 10. کلیبری

  با سلام
  لطفا به مشکل باجه بانک ملی رسیدگی فرمایید.
  با وجود مشتری زیاد تنها ۲ باجه فعال است که اکثرا برای کارهای متفرقه جابجا شده و برای مشتریان اتلاف وقت به بار می آورند. آقای موسایی هم متصدی باجه است اما هیچوقت نسبت به انجام امورات مشتریان اقدام نمی نمایند و تنها آشنایان می توانند به باجه ایشان مراجعه فرمایند./
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما:موضوع از رئیس محترم بانک پیگیری شد . به جهت کمبود نیرو دو باجه به مشتریان اختصاص یافته و آقای موسایی صرفا کار انتقالات ازجمله کارهای مرتبط با ادارات را انجام میدهند . مقرر شد بحث کمبود نیرو از طریق بانک و فرمانداری پیگیری شود.

 11. اهالی کوی شهید پورجعفر

  باسلام و احترام خدمت فرماندارمحترم شهرستان
  قبل از هرچیزی وظیفه ماست از حضرتعالی بعنوان فرماندار دلسوز و مردمی قدردانی کنیم. زیراکه هدفی جز خدمت خلق ندارید و این برای ما و همه همشهریان عزیز کاملا روشن است.
  از جنابعالی خواهشمندیم تا از جناب آقای مهندس امید شهردار محترم .لایق.متخصص و متعهد شهرستان و اعضا محترم شورای شهر علی الخصوص مهندس موسی پور قدردانی و در صورت صلاحدید در برنامه های آتی طی لوح تقدیر قدردانی فرمایید.
  واقعا همت های ایشان قابل وصف نیست و کارهایی که انجام دادن بدور از انتظار مردم و در طول تاریخ شهرستان بی سابقه بود. آسفالت ریزی-جدول کشی-تابلو راهنما-بهبود فضای سبز-تعریض خیابان -بازسازی جوبها و آب روهای داخل کوچه-کاشی کاری-حل مشکلات مردم-تعامل با مراجعین…
  همچنین بنده به عینا شاهد بودم که در مورد پلاک کوبی و نصب کدپستی سردرب منازل شهرستان نهایت تلاش را دارشتند که انشالا تا ۲ماه آینده شاهد این پروژه لازم الاجرا و ضروری خواهیم بود.
  قبلا از الطاف تمامی مسولان و دست اندرکاران خدوم شهرستان و دولت کریمه تدبیر و امید و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نهایت سپاس و قدردانی را داریم.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: انصافا امسال کارهای خوبی در سطح شهرکلیبر انجام گرفت . از این بابت به دفعات از زحمات شهردار محترم و پرسنل زحمتکش شهرداری و به خصوص شورای اسلامی شهر تشکر و قدردانی شده است .

 12. کارمند

  از این که به تمامی پیامها ارزش قائل شده و جواب میدهید جای خوشحالی دارد اما آقای فرماندار ،کلیبر از نبود فاضلاب رنج میبرد آب سالم درست و حسابی ندارد و گرنه مردم بیکار نیستند که واسه یک کالن آب آشامیدنی تو چشمه علی اکبر درسی صف ببندند کلیبر سیستم دفع زباله ندارد و زباله ها در پشت کوه ها به امان خدا رها میشود. کلیبر اقتصاد شش ماهه دارد شش ماهه زمستان عملا در رکود بسر میبرد من هم یک شهروندم و در مقابل مسایل و مشکلات شهرم دغدغه دارم توفیقات جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: مطالعه طرح فاضلاب شهر کلیبر به پایان زسیده و محل احداث تصفیه خانه در دست تملک است در صورت تامین اعتبار در سال ۹۵ اجرایی خواهد شد . آب شرب شهر از لحاظ میکروبی هیچ مشکلی ندارد ، از نظر سختی نیز قابل شرب می باشد کما اینکه ما خودمان بدون هیچ دغدغه ی از این آب استفاده می کنیم . چون یقین داریم کلر زنی و میکروب زدایی می شود. در مورد زباله گاه ، مناطق متعددی مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته ، فعلا نهایی نشده . در حال حاضر اصلاح زباله گاه فعلی در دستور کار می باشد که شهرداری کار را شروع کرده است.

 13. وحید

  سلام
  اسفند ماه سال گذشته اولین بار به شما پیام فرستادم و مشکل فرستنده های دیجیتال کلیبر را به شما گفتم. بعد از آن چندین بار هم یاد آوری کردم اما شما همش میگید پیگیریم.
  الان نزدیک به یک ساله که میگید پیگیریم اما مشکل همچنان حل نشده.ما از شهرهای دیگه چی کم داریم که باید این مشکل برای ما باشه!
  بالاخره این مشکل کی حل میشه؟ خواهشاً یه زمان برای حل این مشکل بگید. با سپاس فراوان

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: باید عرض کنم به لحاظ وضعیت جغرافیای منطقه بیش از ۱۹۲ مورد گیرنده تلویزیونی در مناطق مختلف شهرستان نصب شده که بالاترین هزینه را در سطح استان داشته . از سوی دیگر منابع اعتباری نصب گیرنده های دیجیتالی از منابع مالی سازمان صدا و سیما تامین می گردد . جلساتی داشتیم و تصمیماتی گرفته شده و اخیرا نیز اکیپ سازمان ۱۵ روز در شهرستان مستقر بودند و کارهایی را انجام دادند تا مناطق دیگری این شهرستان را تحت پوشش قرار دهند . هر چند تامین منابع بسیار مشکل شده ولی سازمان سعی خود را می کنند.

 14. شهروند

  بنام خدا
  جناب اقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  احتراما ضمن عرض سلام وخسته نباشید باستحضار عالی میرساند با توجه به فصل کوچ عشایر وعبور اهشام از خیابان استخر وخیابان بازرگانی پس از عبور کف خیابان کلا کثیف والوده میشود لذا در صورت صلاح دید وجلوگیری از هرگونه بیماری وبوی بد خیابان دستور فرمایند شهر داری کلیبر نسبت به شستشو خیابان های فوق الذکر اقدام لازم را انجام دهند. با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: پیگیری لازم انجام گرفت .

 15. صدا

  فرماندار خدوم و با فرهنگ کلیبر
  سلام علیکم
  ضمن عرض سلام وخسته نباشید، خدمت جناب عالی عارضم با نزدیک شدن ایام انتخابات زمزمه هایی در بین مردم جاری است با این مضمون که …. رای میگیرند و فرماندار نیز نگاه میکند و نگاه … ولی بنده با ایمانی که به شخص جنابعالی در این مدت پیدا کرده ام مطمعنم و ایمان دارم که با توکل به خدای متعال این بار امین رای مردم خواهید بود بنده از عملکرد و اقتدار جنابعالی در مجالس و محافل دفاع کرده ام و گفته ام این فرماندار صاحب ایدئولوژی است و صاحب اید ئولوژی اهل معامله نیست.
  با دیگر به شما خدا قوت میگویم
  ارادتمند شما یک کارمند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: بیش از دو دهه در وزارت کشور کار کردم . جلب مشارکت حد اکثری مردم و اجرای صحیح انتخابات از وظایف اصلی وزارت کشور محسوب می شود . ما به عنوان نماینده دولت کریمه با تعامل سازنده با مراجع نظارتی به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل خواهیم کرد .

 16. Gorban.....

  آقای بابایی
  یعنی امورات فرمانداری خیلی کشکیه که شما همش تو چتین؟؟؟ همش توی فضای مجازی وبگردی می کنی!!!
  کدوم جلسات شما به بار نشسته بجز اینکه وقت چن نفر دیگه رو هم الاف می کنید!!!
  لطفا از فضای معاونتی که قبلا داشتین بریدبیرون!!!
  الان دیگه واسه خودتون فرمانداری ششدین !!!

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : از اینکه به سایت فرمانداری مراجعه کردید و پیام گذاشتید بسیار متشکرم . ارتباط با مردم عزیز و بزرگوار به فرموده امام راحل (س) ولی نعمتان ، جزو وظایف ذاتی و سازمانی فرمانداری و نشان از احترام به نظر آنان است . اگر وقت داشتم حتما از از چت ،فضای مجازی و وبگردی به صورت اصولی و مثبت بیشتر از این استفاده می کردم . هر چند لحظاتی برای کسب اطلاعات بیشتر وقت می گذارم . هرگز پست معاونت نداشتم . شاید انتظارات شما از فرماندار بودن چیزی دیگری باشد ، ولی وظیفه اصلی فرماندار تامین امنیت و آسایش عمومی است . نباید کسی از فرماندار بترسد . عملکرد فرماندار و فرمانداری را سیستم و مراجع ذیصلاح بررسی و سالانه اعلام می نمایند . کما اینکه سال ۹۳ فرمانداری کلیبر جزو برترین های استان بود و در شورای اداری استان تجلیل و در اخبار استانی نیز پخش شد ، البته شایستگی مردم شهرستان کلیبر بیش از اینهاست.

 17. شاکیان پرونده مبلمان کلیبر

  بنام خدا
  اقای بابایی فرماندار سخت کوش و.مردمی شهرستان کلیبر
  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت حضرتعالی میخواستم موضوعی را در خصوص نمایشگاه مبلمان که نزدیک سه سال پیش در شهرستان برگزار شد خدمتون عرض کنم
  جناب بابایی نمایشگاه مبلمان توسط اقای موسوی وبا حمایت واجازه رییس وقت اداره بازرگانی در کلیبر برگزار واز هر نفر مبلغ ۲۰۰ هزار الی ۵۰۰ هزار تومان بعنوان بیانه دریافت نمودند تا بعد از تحویل مابقی مبلغ رزا دریافت کنند وهمچنین نزدیک ۵۰ نفر کالای خود را دریافت یا شاید هم کمتر دریافت اما ما نزدیک ۱۵ نفر کالای خود را دریافت نکردیم که هیچ بیانه ما هم رفت حرف ما سر ۲۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومان نیست .بنده چندین بار طی تماس تلفنی با مدیر نمایشگاه موسوی گفتن که ۳ دست مبل و۲ دست تختخواب ونزدیک ۵۰۰ متر مربع موکت کف نمایشگاه در منزل آقای …. هست وبه ایشان گفتم که به فروشن وپول شمارا بدن .که اقای …. انها را فروخته وتو جیب خود گذاشتن حالا ما ۱۵ نفر چندین بار شکایت کردیم وتا کنون با حمایت اقای… ایشان را نیافتیم لطفا وخواهشا به این موضوع رسیدگی کنید
  البته گفتنی است کپی فاکتور ها ولیست ما دست اداره بازرگانی کلیبر می باشد .
  چرا باید اقای… چنین تخلفی بکنن وکسی بهش نگه که اقا چرا اینکار وکردی .
  با تشکر لطفا دستور رسیدگی داده ونتیجه را هم به ما اعلام فرمایید.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما:موضوع مربوط به چند سال قبل است . مسئولین برگزاری نمایشگاه در صدور مجوز و خریداران به هنگام معامله تضمین های لازم راباید اخذ می کردند . در هر صورت موضوع برای پیگیری و کسب اطلاعات بیشتر به مبادی ذیربط ارجاع شد.

 18. شهروند

  با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  جناب اقای بابایی ۱۰ کیلومتری جاده کلیبر به اهر در سراشیبی تند به نام المجی هر ساله چندین ماشین سنگین چپ ومنجر به فوت راننده یا سرنشینان ان میشود وعلت حادثه عدم شناخت جاده وسراشیبی تند ان می باشد که رانندگانی که اولین بار به شهرستان می ایند بدلیل عدم شناخت وبار سنگین ماشین در پیچ تند منجر به حادثه میشود لذا از جنابعالی تقاضا دارد برای جلوگیری از چنین حادثه ای در اول سراشیبی با نصب تصویر ماشین های چپ شده وتوضیح کامل در قالب تابلو بزرگ حداقل ۱۲ متری میتوان از بروز چنین حادثه هایی جلوگیری کرد .با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: پیشنهاد شما در اولین جلسه شورای ترافیک شهرستان مطرح و مورد بررسی کارشناسی قرار خواهد گرفت . ما برای حذف نقاط حادثه خیز راه کلیبر – اهر از محل ماده ۱۸۰ مبلغ ۲ میلیارد تومان اعتبار گذاشتیم. به محض تخصیص، کارهای خوبی انجام خواهد گرفت.

 19. رضا

  با عرض سلام و خسته نباشید
  در ۹روز ماه محرم طبق عادات چندساله دسته های عزاداری در بعداز ظهرها اجنماع بزرگی در خیابان امام برگزار میکنند که هم باعث ایجاد ترافیک و برخی مشکلات میشه.جوانان مسجد ولیعصر اقدام به طراحی سکو و تهیه سیستم صوتی در محوطه بزرگ جلوی مسجد نموده اند.که در روز عاشورا مورد استفاده قرار گیرید در صورت صلاحدید ترتیبی اتخاذ نمایید تا در دهه محرم نیز اجتماع دسته جات حسینی در محوطه مسجد ولیعصر انجام گیرد تا هم تداخلی در حرکت دسته ها وجود نداشته باشد و هم موقع اذان امکان حضور عزاداران در مسجد فراهم آید.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: در این خصوص هیات های عزاداری باید تصمیم به گیرند به عنوان پیشنهاد در جلسات آتی مطرح خواهد شد.

 20. ali

  سلام از زحمات برادر محترم امیر علیاری وهادی علیاری وسرهنگ حاتمی وحاج اقا شکوری ورحیم بلندی دربرگزاری مراسم باشکوه بازسازی عیدغدیرخم تقدیروتشکر مینمایم

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: کاری بسیار ارزشمندی بود . ما هم از همه دست اندر کاران به خصوص از مردم ولایی شهرستان که انصافا استقبال گسترده ای کردند تشکر می کنیم.

 21. شهروند

  با سلام
  فرمانداری محترم شهرستان کلیبر
  احتراما ضمن تقدیر وتشکر از جنابعالی واداره جنگلبانی در برخورد با متخلفین که به حریم ملی تجاوز می نمایند باستحضار میرساند در برخورد با متخلفین سلیقه ای عمل میشود بعنوان مثال در ورودی روستای قره قیه سمت چپ شخصی در اراضی ملی اقدام به ساخت چندین دهنه مغازه نموده است که چون با اقای … رفیق و هستند هیچ اقدامی صورت نگرفته اگر از دهیار روستا بپرسین حتما حقیقت را به شما خواهند گفت خواهشا به این موضوع رسیدگی کنین .خیلی تابلو ومعلوم ومشخصه ورودی روستا سمت چپ چندین دهنه مغازه روستای قره قیه
  چرا باید چنین تخلف بزرگی انجام دهند وکسی چیزی بهش نگه .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: شخصا از روستا بازدید و موضوع را بررسی خواهم کرد.

 22. شاهد یک در گیری

  با سلام خدمت فرماندار محترم کلیبر

  بنده هفته گذشته شاهد درگیری یکی از ارازل و اوباش کلیبر … در روبروی اداره گاز بودم که فردی بنام … را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد که ما به سختی از دست آن نجاتش دادیم و تا رسیدن پلیس متواری شد و جالب اینکه کاملا در حالت مستی بود و با دوستانش در تاکسی سمند در حالت مستی نشسته بودند ….
  حال سوال این است
  ۱-آیا واقعا دولت از دستگیری این عامل متجاوز عاجز است؟
  ۲- اماکن عمومی برای یک سوپر مارکتی سر کوچه ۱۰ بار انگشت نگاری می کند ولی راننده تاکسی یک فرد شرور و مست و متجاوز به نوامیس است .چگونه تاکسی عمومی در اختیار دارد نمی دانم نمی دانم نمی دانم بخدا از عصبانیت داشتم دیوانه می شدم اینجا از بمبی هم بدتر است
  ۳-از بازنشستگان نیروی انتظامی هم در آنجا بود که با پوزخند می گفت بابا دولت هم از پس اینها بر نمی آید بهتر ه با اینها درگیر نشید .اگر شهادت بدید از دیوار شما هم بالا خواهد رفت.
  ۴-مامور نیروی انتظامی نیز گفت :مای بدبخت این فرد را چندین بار دستگیر کردیم ولی ما دستگیر می کنیم ولی …
  ۵-این فرد تعادل روانی نیز ندارد و شیشه مصرف می کند
  ۶-مردم از ترس نمی توانند علیه این فرد شهادت دهند
  ۷-امنیت شهر بعهده فرماندار است لطفا این موضوع در شورای تامین شهرستان برسی گردد.
  ۸-این پیام عمل به تکلیف و اطلاع دادن به مسئولین مربوطه است .پلیس در جریان بود جنابعالی نیز در جریان امر قرار گرفتید امیدوارم عمل به تکلیف نمایید و پیگیر شوید .مردم بیکاری و سایر مشکلات را تحمل می کنند ولی با ناامنی چکار کنند
  ۹-آیا شخص جنابعالی راضی هستید خانم و فرزندتان را سوار این تاکسی کنید
  با تشکر -شاهد یک در گیر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: موضوع تاکسی از شهرداری پیگیری شده و منتظر پاسخ هستیم . در سایر موارد قانونگذار راه پیگیری دعاوی را برای افراد مشخص کرده و شاکی می تواند از طریق مراجع قضایی اقدام نماید.

 23. شهروند

  با سلام
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  در وضعیت کنونی ورکود بازار و مشکلات مالی دولت ومردم بهتر است دولت آثار کشف شده زیر خاکی توسط افراد را خود دولت خریداری همچنین اجازه کندن و مجوز کندن بدهد تا این اثار زیر خاکی زیر زمین بیش از این گرد خاک نخورن چه لزومی داره بمونن زیر خاک لااقل به درد چندین نفر بوخوره وباعث بشه چندین خانواده در رفاه زندگی کنن .رفاه چندین خانواده باعث رفاه چندین خانواده دیگر است .
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما:آثار تاریخی یک کشور ، نشانگر تمدن ، وجود حیات ، تاریخ ماندگار ، معرف فرهنگ و اصالت مردم آن کشور است . میراث فرهنگی کشور مسئولیت کاووش و حفظ و حراست آثار باستانی را به عهده دارد . مردم عزیز نیز باید برای حفظ گذشته پر افتخار خود همکاری لازم را داشته باشند. تا سودجویان ثروت واقعی کشور عزیز ما را به یغما نبرند. اگر اراده کنیم راههای متعددی برای تامین رفاه مردم بزرگوار وجود دارد.

 24. مالک

  محضر مبارک فرماندار محبوب کلیبر جناب آقای بابایی
  با سلام
  اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی و ریاست محترم منابع طبیعی
  تقاضا دارم در مورد تصرفات غیر قانونی آقای ….. واقع در حوزه گردشگری شجاع آباد برخورد مناسب و قانونی انجام شود.
  چرا با توجه به احکام دادگستری ساختمان وی تخریب نمی شود؟

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: تمامی موارد موجود در این حوزه در دست پیگبری است

 25. ali

  با سلام و تشکر از فرماندار محترم
  احتراما یکی از معضلات این شهرستان نبود سیستم فاضلاب شهری می باشد.متاسفانه اکثر فاضلاب حمام های خانگی و… به جوب ها هدایت و از آنجا به رودخانه ریخته که عوارض آن بر هیچکس پوشیده نیست. آبیاری باغات و مزارع مسیر رودخانه با همین آب صورت گرفته و آنچه که نباید اتفاق بیافتد در آینده ای نه چندان دور ….
  لذا خواهشمند است مسئله فاضلاب شهری پیگیری و حداقل تا زمان احداث کانال فاضلاب شهری جلوی خروج پس آب های آلوده خانگی توسط مراجع زیربط گرفته شود.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: مطالعه اجرای شبکه فاضلاب شهری و تصفیه خانه آن انجام گرفته و زمین تصفیه خانه در دست تملک است به محض تملک ، پروژه اجرایی خواهد شد.

 26. شهروند

  با سلام
  جناب اقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علییکم احتراما در خصوص ورود وخروج کارکنان اداره وکارهای انجام شده انها هم نظارت کنید در اداره صنعت معدن وتجارت کلیبر کارمندی هست که سر ساعت وارد اداره میشه سرساعت خارج میشه وکارهای محوئله خود را انجام میدهد در مقابل کارمندی هست که ساعت ۸/۳۰ یا ۹ میاد اداره از اون ور هم زود میره در ماه ۱۰ روز مرخصی میره هیچ کاری هم جز کشیدن سیگار وچایی خوردن نمی کنه رییس هم جرات نداره بهش اعتراض کنه در کمال پورویی هم میگه من اینم همین طوئر میام همین طور میرم کسی هم نمی تونه بهم چیزی بگه .ما کارمندان هم دیگه نه اشتیاق کار داریم نه کارمون در دید خلاصه رسیدگی کنید لطفا.خواهشا
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: مشکل باید از اساس حل شود ، که پیگیر آن هستیم.

 27. شهروند

  بسمه تعالی
  جناب اقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر ضمن تشکر از برخورد جدی جنابعالی واداره جنگلبانی با معارضین اراضی ملی طی حرفای مردم در محافل ومشاهده بعینه خودم درختان اقا ی ….. پایین تر از چشمه برنادل قطع شده است اما متاسفانه اداره جنگلبانی کار را نیمه تمام میزارن درختان ایشان را قطع نموده اند ولی به ایشان اجازه داده اند که همان زمین را ابیاری کنه دیروز همون درختان قطع شده را ابیاری میکردن با موتور اب که حتی لوله پروفیل بزرگ ۱۰۰ متری ایشان ازجاده مشخصه لطفا بفرمایید یا کاری را انجام ندن یا انجام میدن کار را تمام کنن فردا پس فردا باز ایشان درختان جدید خواهند کاشت وروز از نوع روزی از نوع .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: ما هم از زحمات کارکنان منابع طبیعی و همکاری شما تشکر می کنیم ، مطمئن باشید این طور نخواهد شد.

 28. یک ایرانی

  بنام خدا
  جناب آقای فرماندار
  با سلام
  اینجانب چند روز پیش به اداره پست کلیبر مراجعه نمودم که برایم یک سوال بسیار عجیب و شگفت انگیز پیش آمد آن هم این بود که تقریباً ۲ سال پیش بود که دولت طرحی را اجرا کرد که می خواست در اداراتی که نیروی انسانی اضافه دارند را به اداراتی که کمبود نیروی انسانی دارند انتقال دهند که هزینه اضافی به دولت و کشور تحمیل نگردد و در این راستا از اداره ی پست کلیبر تعداد ۴ نفر از کارمندان آن اداره به ادارات مختلف اعم از جهاد کشاورزی ،ورزش و جوانان و فرمانداری کلیبر انتقال یافت اند حال قسمت جالب قضیه اینجاست که بعد از انتقال این عزیزان اداره پست اقدام به استخدام ۴ نفر دیگر نموده است و جالب تر اینجاست که استخدام نیروهای جدید صرفاً از طریق سفارش و بدون آزمون و طی مراحل استخدامی انجام شده است و متاسفانه وقتی به اداره پست کلیبر مراجعه می کنیم بصورت ملموس حضوری نیروی انسانی اضافی قابل مشاهده است حتی بطوری که اداره پست کلیبر قبلاً دارای پست معاونت نبوده و لی حالا آقای رسولیان را بعنوان معاون اداره پست گذاشته اند که عملاً جزء متلک پرانی و شوخی های نابجا با مراجعین محترم کار دیگری ندارد ، خواهشمند جناب آقای فرماندار به این مساله رسیدگی نمایید و اگر قرار است استخدامی در ادارات و شهرمت های دولتی و عمومی انجام گیرد بصورت قانون مند و با آزمون صورت گیرد تا عدالت اجتماعی نیز در این امر جاری گردد.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : پیام شما جهت بررسی و اعلام نتیجه به اداره پست ارسال شد. به محض دریافت جواب منتشر خواهد شد.

  2. شهروند دلسوز

   با سلام و خسته نباشید.
   مدیریت محترم سایت خواهشا پیامهای توهین آمیز و یا اکاذیب برخی افراد بیکار را در این قسمت منتشر نفرمایید./ وقتی کسی خود را معرفی ننموده و برای برخی مسولان شایعه درست می کند طبیعتا نباید در این قسمت پیام آن منتشر شود.
   حداقل در مورد اقای رسولیان که همشهری عزیز ما در اداره پست شاهد لطف بیش از حد ایشان به همشهریان هستیم خیلی اغراق فرموده اند.
   ایشان ۲ سال در فرمانداری امریه بوده اند و کارکنان قدیمی آن فرمانداری محترم نیز با ایشان آشنایی دارند. و همچنین از افراد موجه شهرستان نیز قابل گزینش هستند و انسان بسیار لارجی هستند.
   دوست باسواد و زحمت کش بنده آقای رسولیان از نظری که شهروندی نابجا در مورد شما ایراد فرموده بسیار ناراحت شدم./از فرماندار محترم شهرستان نیز تقاضا دارم تا از چنین کارکنان ارزشمندی پشتیبانی فرمایند و در برنامه های مختلف استفاده ببرند. بنده شاهد بودم که در انتخابات ریاست جمهوری در حوزه فناوری اطلاعات فرمانداری ایشان چه نقش ارزشمند و حرفه ای داشتند و گاها نقش مکمل را داشتند.
   خسته نباشید…. یا علی

   1. دفتر فرماندار

    بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: ما در روز جهانی پست از زحمات کارکنان خدوم اداره پست به خصوص آقای رسولیان که از چهره های ارزشمند اداره هستند تقدیر کردیم .

 29. بلندی

  جناب آقای بابایی فرماندار شایسته وبزرگ خاندان شهرستان کلیبر
  سلام ….با عرض و ادب وتشکرات بیکران لطفا تسبت به مرمت سازی پل ارتباطی کیاریق که عنایت و بذل توجهات” با “حضرتعالی واقدامش با مدیریت اداره محترم و زحمتکش “راه وترابری “یست …همچنان دست به دعاییم…تا استحابت شود حاجات ما…نظر لطف تان که سایه خداوند بر بالاسرتان است مارا بی بهره از آن نگذارید…با دعای خیر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : باید عرض کنم با توجه به دبی آب رودخانه، استفاده از باکس در محل فوق از اول اشتباه و غیر فنی بوده و به جهت پایین بودن تعداد خانوار و جمعیت ، برابر مقررات بودجه کشور امکان تامین اعتبار وجود ندارد . لذا باید فکری دیگری کرد.

 30. شهروند

  بنام خدا
  جناب آقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  با عرض سلام وخسته نباشید نمی دونم تا چه حد میتوانید در امورات …. فرماندارییها وارد شوند ولی اگر در حیطه وظایف شما باشد لطفا …… .ضمنا از زحمات جنابعالی ورییس محترم جنگلبانی در برخورد جدی وبه موقع با معارضین اراضی ملی تقدیر وتشکر می نماییم.

  با تشکر یک شهروند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، فرمانداری ها برابر وظایف ذاتی ، فعالیت تبلیغاتی زود هنگام کاندیداهای احتمالی را رصد ، و مراتب را به مراجع ذیصلاح ارسال می نمایند در صورت نیاز از سوی این مراجع اقدام لازم و قانونی انجام می گیرد.

 31. شهروند

  جناب آقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  با سلام و عرض خسته نباشید و تقدیر و تشکر از زحمات حضرتعالی
  در خصوص تاکسی های عمومی شهری هیچگونه شرایط و ضوابطی جهت تحویل خودرو تاکسی به افراد وجود ندارد رانندگان تاکسی از نظر اخلاقی و صلاحیت فردی مورد بررسی قرار نمی گیرند فروش خودرو تاکسی بدون هیگونه اطلاعی به مراجع مربوطه از سوی مالکان تاکسی صورت میگیرد . شخصی بنام …. که دارای چندین مورد پرونده کیفری و قضایی در داداگستری به جرمهای مختلف از جمله ایجاد مزاحمت به نوامیس دیگران دارد در حال رانندگی تاکسی شهری می باشد مردم ناموس خود را از سر کوچه و بازار و یا کوه و دشت و بیابان پیدا نکردند . مستدعی است دستور فرمائید مقامات مربوطه فکری به حال این معضل اجتماعی انجام دهند .
  با تشکر از حضرتعالی

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما، شهرداری متولی امورات تاکسی های شهری است . در جلسه اخیر شورای ترافیک شهرستان ساماندهی تاکسی ها و آژانس های تلفنی مصوب شده و در جلسه بعدی عملکرد شهرداری بررسی خواهد شد.

 32. شهروند

  بنام خدا
  جناب اقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  بنده چون خودم چندین مورد شاهد حمایتهای جنابعالی از خانواده های معظم شهدا وایثارگران بودم وچندین مورد نیز در جمع دوستان از لطف وهمدلی جنابعالی با این خانواده ها شنیدم هم از جانب خودم وتمامی خانواده های معظم شهدا وایثارگران از زحمات جنابعالی ورئیس محترم بنیاد شهید کلیبر نهایت تقدیر وتشکر را دارم .

  با تشکر یک شهروند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، شهدای عزیز متعلق به همه ما هستند و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در قلب ما جا دارند . و مدیون این بزرگوارن هستیم کمترین کار احترام و قدردانی از آنهاست . ما فقط به وظیفه عمل می کنیم.

 33. شهروند

  جناب آقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علیکم
  احتراما سئوالی از خدمت حضرتعالی داشتم
  ۱٫حفظ امنیت شهر از دست ارازل و اوباش بعهده کیست ؟
  ۲٫آیا از دست ارازل و اوباش باید اقدام به استخدام محافظ شخصی کرد؟
  شخصی بنام …………….
  خواهشمند است دستور فرمائید برای حفظ آرامش شهر و شهروندان بخصوص طیفی از عزیزان که چندین سال است مورد آزار و اذیت فحاشی ایشان قرار گرفتند اقدامی از سوی مقامات ذیربط صورت گیرد .

  با تشکر از زحمات حضرتعالی

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، موضوع را بررسی و در صورت نیاز پیگیری خواهیم کرد.

 34. یاشار

  با سلام
  تشکر از زحمات شما در طول ۱۸ماه حضور در شهرستان کلیبر.
  فرماندار بابائی اینجانب از زحمات جنابعالی در برگذاری تجلیل از۳ مفاخر کلیبری تشکر میکنم

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، ما هم از مردم با فرهنگ و قدردان ، که استقبال خوبی از این مراسم کردند و از تعدادی از بزرگان و فرهیخته گان خود تجلیل کردند. تشکر می کنیم.

 35. شهروند

  بنام خدا
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  باسلام وعرض خسته نباشید
  جناب اقای بابایی در خانواده فرزندان مشکلات ونظرات وگلایه های خود را با بزرگ خانواده در میان میگذارن واگر شهر کلیبر را یک خانواده در نظر داشته باشیم جنابعالی بعنوان بزرگ خانوده شهر می باشید لذا درد دل ومشکلات شهر ونظرات خود را با شما در میان میگذاریم که اگر درست نباشد بفرمائید تا وقت شما را نگریم
  جناب فرماندار روز پنج شنبهخ ودر زمان حضور گردشگران در شهر بنری هایی با عنوان ارتقا درجه بانک سپه از سرباز یکم یه قربان ارتقاء یافته نصب شده که چهره شهر را بد وکلیه گردشگران با خواندن ان بنرها میخندیدند وحتی بعضی از انها تکراری بود یعنی یه نفر دوبار بنر نوشته بودند که به نظر من چهره شهر مخصوصا ورودی شهر زیاد خوب نشده بود.ارتقا درجه بانک مگر چی شده به قول دوستان از سرباز یکم به قربان ارتقا یافته
  باتشکر.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما، تذکر لازم داده شد و جمع کردند . هر چند معتقدم این رویه را باید خود مردم اصلاح کنند.

  2. شهری

   فرماندار محترم و محبوب،دانشگاه آزاد هم ۶ تا بنر تبریک تکراری از طرف خودش،برای انتصاب رئیسش نصب کرده.خواهشمندیم رسیدگی نمایید.خیلی مسخره است.

   1. دفتر فرماندار

    بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : پیگیری شد و شهرداری بلافصله جمع آوری کرد.

 36. شهروند

  بنام خدا
  جناب مهندس بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  باسلام واحترام پیامی در خصوص همایش ۳ نخبه و۳عزیز کلیبر میخواستم به عرضتان برسانم شما از بعضی حرفهای مردم شهرستان ناراحت نشوید به مرور زمان عادت میکنید با توجه به جو انتخاباتی کلیبر ووجود مخالف وموافق …..چنین حرفهایی هست والبته انتظار بعضی اشخاص از جنابعالی خیلی زیاده ونابه جاست من خودم چندین بنر در این خصوص دیدم وگذشته از آن اس ام اس دعوت به همایش برای کل شهرستان ارسال شده بود وجا دارد از جنابعالی وکلیه دست اندرکاران برگزاری این همایش که برای اولین بار در شهرستان بود تقدیر وتشکر شود.جای گلایه نیست چرا قبل از شما چنین مراسمی برگزار نمیشد.شما بعضی حرفهای مردم عزیز شهرستان را به دل نگیرید وخواهشا همچنان به تلاش وپشتکار ستودنی خود ادامه دهید.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، مردم حق دارند نظر خودشان را ارائه دهند و ما از هیچ بزرگواری ناراحت نیستیم . برگزاری چنین مراسمی از اولویت های کاری دولت است و مردم عزیز و با فرهنگ شهر کلیبر بسیار عالی استقبال کردند که تاثیر گذاری برنامه را نشان می داد .

 37. شهروند

  بنام خدا
  با سلام خدمت فرماندارر محترم
  جناب آقای مهندس بابایی در صورت امکان وبا توجه به وجود اماکن مقدس وامامزاده در شهرستان کلیبر وجود اداره اوقاف به نظر من الزامی هم نباشد بهتر است که اداره اوقاف در شهرستان باشد.اداره اوقاف شهرستان پولهای جمع اوری شده در امامزاده های شهرستان کلیبر وخداافرین جمع اوری وبه شهر اهر میبرند در حالی که این پولها باید صرف همین امامزاده ها وامکان مقدس گردد.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما، برابر پیگیریهای صورت گرفته و حضور معاون اداره کل اوقاف استان در فرمانداری ، انشاالله نمایندگی اداره اوقاف شهرستان در آینده نزدیک شروع به کار خواهد کرد. در مورد پیام دوم شما باید عرض کنم ، در فضای رکود تورمی ، ارزش پول ملی تضعیف می شود و ناشی از آن ارزش واقعی دارئیهای کشور و مردم به خصوصی وجوه نقدی به شدت کاهش می یابد و آثار آن در زندگی روزمره مردم به صورت گرانی ، عدم تعادل در قیمت ها و بعضا کمبود در اقلام ضروری و… لمس می شود . در این وضعیت دولت مجبور به اجرای سیاست انقباضی است تا نقدینگی را کاهش دهد و تورم کنترل و اقتصاد از رکود خارج و رشد اقتصادی اتفاق افتد . در وضعیت کنونی رشد اقتصادی مثبت شده و دولت در تلاش است با اجرای برنامه ضد تورمی رونق اقتصادی راایجاد کند . ما به آینده خیلی امیدواریم . میدانیم خانوارهای کم درآمد در فشار هستند و در خیلی از موارد حق با شماست.

 38. فتح اله احمد زاده

  با سلام و احترام
  ضمن عرض ادب

  جناب آقای بابایی فرماندار محترم و محبوب شهرستان محروم کلیبر

  در خصوص برگزاری گرامی داشت سه عزیز بزرگ کلیبری که طی مراسمی برگزار کردید از دعوت های گزینشی میزبان گلایه مند هستیم مستحضر باشید که کلیبر فقط چند نفری که دور آقای خاص میچرخند نیست.

  در ضمن خواهشمند است دستور پیگیری ………………………… را صادر کنید تا بر مردم مشخص شود:

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما، باید عرض کنم ما با نصب بنر و ارسال پیام کوتاه از همه مردم دعوت کردیم تا در این مراسم شرکت کنند . و استقبال هم بسیار خوب بود وبنده خیلی ها را برای اولین بار می دیدم . در مورد موضوعات دیگر ، ما فقط به وظایف سازمانی و قانونی خود عمل می کنیم . مطمئن باشید همه موارد در دست پیگیری است. لزوما” قبول دعوت یک شخصیت حقوقی و شرکت در مراسم به معنای موافق بودن با محتوای برنامه های اجرا شده نیست.

 39. شهروند

  بنام خدا
  فرماندار محترم جناب اقای بابایی
  با عرض سلام وخسته نباشید میخواستم موضوعی را جهت اطلاع به استحضار برسانم.در جاده کلیبر جانانلو پایین تر از چشمه برنادل آقای محمد … برنادل اقدام به تصرف اراضی نموده بودند که خوشبختانه اداره جنگلبانی جلوی ان را گرفتند اما باز به تازگی آقای … اقدام به شخم وکاشت همان اراضی نموده اند لذا برای اینکه موضوع باغ نجف زاده تکرار نشود باید هرچه زودتر جلوی این کارها گرفته شود چون با گذشت زمان برخورد سخت میشود دستور فرمایند به این موضوع رسیدگی تا در اینده مشکلاتی پیش نیاید .
  با تشکر فراوان

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما، احساس مسئولیت شما قابل تقدیر است . حتما پیگیری خواهیم کرد.

 40. ناشناس

  فرماندارمحبوب شهرستان کلیبر
  سلام علیکم
  در همایش دولت و ملت همدلی وهمزبانی که برنامه ریزی خوبی بود…………متاسفانه ملت حضور نداشتن ……..فقط از دولتی ها دعوت کرده بودیدو همایش یک طرفه بود میشد بهتر از اینها ……. .البته اشاره کنم به ابنکه همین ارتباط مستقیم شما با مردم ،یهترین نشان برای شعار ۱۳۹۴ است ……………………تشکرمیکنم از شما

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما، باید عرض کنم در طول هفته دولت نشستهای متعددی با اقشار محتلف از جمله جوانان، ورزشکاران ، روحانیون و اصناف و صنعتگران و … برگزارشد .همایش روز کارمندصرفا جهت تجلیل از مدیران و کارکنان دولت تشکیل شده بود .

 41. حافظ گنجه ای نماینده شرکت ارسباران قطعه شرق

  سلام در نشت صمیمی حضرتعالی درحوزه صنعت ،معدن وتجارت به نکات عالی و کلیدی اشاره کردین شخصاً استفاده بهینه کردم
  موفقیت شما آرزویی قلبی ماست

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، ما هم از حضور جنابعالی و تمامی بزرگوارن در نشست صمیمی فرمانداری بسیار متشکرم.

 42. شهروند

  فرماندار معزز
  باسلام
  دولت تدبیر و امید با گزینه های واقعا قوی در مسند وزارت و استانداری ها واقعا امید را در دل این مردم کاشت ولی صد افسوس که به نظر می رسد در گزینش برخی فرمانداران دچار تزلزل بوده ، البته در دولت دوست داشتنی اصلاحات نیز این ضعف وجود داشت چرا که راه همان فرماندار دولت اصلاحات جناب آقای …. را جناب آقای بابایی فرماندار محترم کلیبر بنظر می رسد ادامه می دهند مشاوره انی از جنس بی صلاحیتها!!!
  …….
  …….
  لطفا نظرتان را تغییر دهید

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ شاید نظر شما در مورد اینجانب درست باشد، ولی استفاده از القاب زشت برای همشهریان عزیز خودتان مسئولیت شرعی دارد. جالب این‌که بعضی از این آقایان را که نام برده‌اید، اصلا نمی‌شناسم و به اطلاع می‌رسانم که تا بحال کسی را به عنوان مشاور انتخاب نکرده‌ام.
   از همه مهمتر درب فرمانداری به روی همه مردم بزرگوار شهرستان باز بوده و خواهد بود. همه مردم برای ما عزیزند و نظراتشان محترم، به هیچ کسی هم انگ و تهمت نمی زنیم و همه را به اسم واقعی خودشان و با احترام خطاب می کنیم. حتی دشمنان خویش را، چه برسد به آدمهای بزرگواری که در گذشته با هر سلیقه و فکری در این شهرستان خدمت کرده‌اند. چرا در مورد انسانها درست فکر نمی کنیم؟!!!!

 43. شهر وند

  بسمه تعالی
  جناب اقای بابایی
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علیکم
  احتراماً بدینوسیله بنده حقیر به نوبه خود وبه عنوان یک شهروند از زحمات حضرتعالی در جهت ابادانی هر چه بیشتر وپیشرفت شهرستان تقدیر وتشکر .وهفته دولت را بر جنابعالی وکلیه همکارانتان در سایر دستگاههای دولتی تبریک وتهنیت عرض می نمایم.وموفقیت وتوفیق روز افزون را برایتان ارزومندم.

  با تشکر یک شهروند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ ما هم هفته دولت را به مردم عزیز و صاحبان اصلی این نظام تبریک عرض می کنیم و از اظهار لطف شما بسیار متشکریم.

 44. شهروند

  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  با سلام و عرض خسته نباشید
  متأسفانه شهرداری با تعریض پل وسط شهر در خیابان امام ( ره ) منظره ناخوشایند و جلوه ای زشت به وجود آورده که همگان را به تعجب وا داشته است . آنچه که طراحان در نظر گرفته بودند جهت تعریض پل با عدم کارشناسی از سوی شهرداری و اعضای محترم شورای شهر ( به چه علت ) نادیده گرفته شده و منجر به ایجاد منظره ناخوشایند آنهم در وسط شهر که جلو دیدگان هزاران گردشگر می باشد شده است . خواهشمند است فکری به حال این منظره زشت وسط شهر بنمائید .
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ حتما پیگیری خواهد شد.

 45. شهر وند

  جناب اقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  با عرض سلام وادب بر خود بعنوان یک شهروند وظیفه دانستم از زحمات حضرتعالی وکلیه همکارانتان در پیشرفت شهرستان نهایت تشکر را هر چند با یک پیام نمایم .
  با تشکر یک شهر وند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ ما هم از مردم شریف و بزرگوار شهرستان تشکر می کنیم.

 46. شهر وند

  فرمانداری محترم شهرستان
  یا عرض سلام وخسته باشید
  اخیراً در مورد اختلاف نظر رئیس اداره بازرگانی واتاق اصناف حرفهایی زده میشه وروز ۵شنبه تصمیم گیری شده در مورد ان اگه میشه نتیجه را بگوئید تا ماکه از زیر مجموعه هر دو هستیم طالاع داشته باشیم .ضمنا اینو هم بگم که به قول فارس ها همه اتیش ها از گور (…) بلن میشه چون از … ضربه خورده میخاد به نحوی بهش ضربه بزنه وگر نه هردو از مسئولین وسخت کوشان شهرمان می باشند ولی بر شیطان لعنت که بعضی ها نمیزارن وچوب ان را ما اصناف میخوریم
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ همه ما باید صبور باشیم

 47. همشهری

  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  با سلام
  لطفا به جنگلهای مسیر قلعه‌درسی بخصوص اطراف پیرچشمه‌سی که توسط باغداران روز به روز نابود شده و بعنوان ملک شخصی فنس کشی می شود رسیدگی کنید
  باغداران این مسیر هر ساله جنگ‌را نابود و درختان را از جا کنده و به باغ خود اضافه می کنند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ ساماندهی مالکیت زمینهای منطقه گردشگری قلعه درسی در دست بررسی و اقدام است.

  2. نگار

   با سلام
   امید است فرماندار محترم با ساخت سازهای حومه دهکده توریستی نیز برخورد مناسب نمایند
   خصوصا ساختمان اقای …………. که قبلا” عضو شورای شهر بوده و پس از ساخت در پشت بام ان الاچیق عشایری هم جهت پنهان ماندن از دید منابع طبیعی ایجاد کرده است

   1. همشری

    با سلام خدمت فرماندار محترم جناب آفای بابایی
    خدا را شکر که باران زیادی در هفته ی اخیر نبارید
    چون با هر بارش چند سانتی متر به فاصله دو دیوار بیمارستان در ضلع شمال شرقی افزوده می شود
    امید است ریزش آن تلفات جانی نداشته باشد

    1. دفتر فرماندار

     بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما ، اخیرا جلسه ای با دستگاه های ذیربط تشکیل و تصمیمات خوبی اتخاذ شد . انشا الله اجرایی می شود .

   2. دفتر فرماندار

    بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: تمامی موارد موجود در این حوزه در دست پیگبری است

 48. شهر وند

  فرماندار محترم
  سلام علیکم
  جناب اقای مهندس بابایی در ایام تعطیلات وزمانی که گردشگران زیادی به شهرستان می اید وهمه در یک نقطه (قلعه درسی )جمع میشن چون جای دیگر با امکانات رفاهی وجود ندارد ،از دهگده توریستی با چندین الاچیق و خانه های ویلایی اصلا استفاده نمی شود واز زمانی که ساخته شده فقط محوطه ای را اشغال کرده اند ودر این مدت فکر نکنم یک خانواده هم در ان الاچیق ها اسکان یافته باشند .چرا؟
  اگه این مرکز (دهکده توریستی)به یک نفر اجاره داده شود به نظر شما اشتغال زایی نمی شود به نظر شما از تجمع گردشگران در یک جا وشلوغی ان کاسته نمی شود .اگه اجاره بدن بنده حاضرم انجا را اجاره کنم .
  البته اگر از لحاظ اداری واز نظر جنابعالی اجاره ان بلامانع باشد .
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ این مجموعه به صورت اختصاصی در اختیار سازمان گردشگری است . ما دنبال راهکار قانونی هستیم تا از این ظرفیت استفاده بهینه شود . موافق ایده شما هستیم و از آن حمایت می کنیم.

 49. شهر وند

  جناب اقای مهندس بابایی
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علیکم
  احتراما بدینوسیله از زحمات حضرتعالی ومسئولین شهر علی الخصوص شهردار محترم شهر کلیبر جناب اقای کمال امید در ابادانی هر چه بیشتر شهر وزیبایی ان نهایت تقدیر وتشکر را داریم .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: ما هم از تمامی انسان های مسئولیت پذیر تشکر می کنیم.

 50. شهروند کلیبری

  سلام
  جناب آقای مهندس بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  به استحضار حضرت عالی میرساند باتوجه براینکه شهردار محترم وشوراهای اسلامی شهرکلیبرکه سالهاست در منطقه گردشگری مسیر قلعه دره سی به روستاهای زاویه وشجاع آباد ازگردشگران عوارض دریافت میکنند ولی هزینه نمیکنند وخصوصا در جمع آوری وحمل زباله که زیاد هزینه برنیست اهمییت نمیدهند وازسال ۱۳۹۳که شورای اسلامی بخش مرکزی عوارض مکیدی رادایر کرده است بارها از دهیاران آن منطقه شنیده ایم که مبالغی به حساب دهیاریهای اسکلو اغویه هجرا ندوست و مکیدی واریز کرده اند وجمع اوری وحمل زباله را به نحو احسن انجام میدهند خواهشمند است دستور فرماییددراین مورد اقدامات لازم را مبذول بدارند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: باید عرض کنم نحوه هزینه کرد درآمد حاصل از عوارض دریافتی از منطقه گردشگری قلعه درسی بر اساس تصمیمات کارگروه شهرستان برای جمع آوری زباله ها و تامین قسمتی از ضروریات و زیر ساختهای منطقه گردشگری تعیین شده؛ که بر همین اساس در سال جاری، علاوه بر جمع آوری زباله ها، ۱۰ دستگاه کانکس جدید و ۲۵ فقره سطل زباله خریداری و در راستای تأمین رفاه هر چه بیشتر گردشگران گرامی و با نظارت مستقیم فرمانداری در منطقه مورد نظر نصب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =