Print this برگه

تماس مستقیم با فرماندار

برای تماس مستقیم با فرماندار کلیبر و درج پیام برای ایشان، لطفاً از فرم انتهای همین صفحه استفاده کنید…

۱ – همه‌ی پیام‌ها روزانه مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

۲ – پیام‌های عمومی منتشر می‌شوند؛ پیام‌های خصوصی منتشر نمی‌شوند.

۳ – در صورت امکان، مشخصات تماس خود را نیز قید کنید تا عنداللزوم همکاران محترم ما با شما تماس بگیرند.

Permanent link to this article: http://kaleibar.ir/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%82%db%8c%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1/

236 comments

Skip to comment form

 1. شهر وند

  بنام خدا
  جناب اقای مهندس بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علیکم احتراماض بنده نیز بعنوان یک شهروند کلیبری از زحمات حضرتعالی وکلیه همکاران سخکوشتان در ضمینه ابادانی هر چه بیشتر ورشد وپیشرفت شهرستان نهایت تشکر را دارم اما آقای بابایی همچنان که در این مدت مشاهده کردید کلیبر شهرستانی کوچک وتقریبا میتوان گفت بسته هست وتنها از یک مسیر جنوب شهرستان به شهرستان دیگر(اهر) راه دارد وچون خداافرین بخشی از خود شهرستان کلیبر میباشد نمی توان زیاد روی ان حساب کرد میتوان گفت نقطه پیشرفت وشکوفایی شهرستان به لحاظ مناظر طبیعی خدادادی ووجود قلعه های متعدد وغیره .. صنعت گردشگری میباشد که متاسفانه در این زمینه زیاد نه تبلیغ شده نه اطلاع رسانی قلعه هایی هست که خود ساکنان کلیبر از ان اطلاعی ندارند (قلعه های پیغام .آوارسین. و…)که با نصب یک پل کابلی مانند پل کابلی مشکین شهر بین دو قلعه پیغام ویا برگزاری همایش های گردشگری در هر نقطه از شهرستان(قلعه درسی ،مکیدی درسی ،قلعه های دیگر جنگلهای اسکلو .و…) باعث تبلیغ مناطق گردشگری رونق این صنعت رونق بازار وکسب وکار رونق هتل ها ومهمانپذیریها وصنایع دستی شهرستان خواهد شد.درضمن باعث اشتغال جوانان بیکار در این حوزه ها نیز خواهد شد.ایجاد بسترهای لازم جهت جذب گردشگر سرمایه گذار ایجاد آلاچیق های متعدد در مسیر قلعه درسی تا مکیدی درسی ایجاد پارک مسافر در زمین پایین بیمارستان که محوطه بزرگی است ومیتوان نزدیک ۳۰ آلاچیق وحتی یه شهر بازی کوچک ۱۰۰ متری ایجاد نمود.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ با جنابعالی در این مورد موافق و معتقدم؛ برای معرفی بیشتر و تقویت زیرساختهای شهرستان در حوزه گردشگری باید اقدامات موثرتری صورت گیرد. برنامه های راهبردی مورد نیاز در این حوزه، در قالب سند تدبیر و توسعه شهرستان – که منشور عالی توسعه شهرستان است – پیش بینی شده و دولت ضمن استقبال از سرمایه گذاری بخش خصوصی، از اجرای پروژه های پیشنهادی و نظایر آن حمایت می کند.

 2. شهر وند

  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  با سلام
  احتراما ضمن تشر از حسن توجهات حضرتعالی به مشکلات ادارات شاید در حیطه نظارت دستگاه اجرایی فرمانداری نباشد اما اطلاع جنابعالی از وضعیت بیمارستان بد نمی باشد جناب آقای فرماندار مسئول شماره دادن متخصصان بیمارستان (آقای …) اصلا در محیط کاری خود نمی باشند بنده در چندین مورد مراجعه با گشتن در اتاقها ایشان را پیداکرده وبه زور وبا شوخی کردن ایشان را با اتاقش آوردم لذا از جنابعالی تمنا دارد در این خصوص نیز نظر لطف داشته زیرا مراجعه کنندگان به بیمارستان مشکل داشته وبرای گزران وقت به بیمارستان ومتخصصان مراجعه نمی کنند.قیبلا از توجهات حضرتعالی نهایت تقدیر وتشکر را دارم .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ پیام شما به دستگاه مربوطه جهت بررسی و اعلام نظر ارجاع شد.

 3. وحید

  سلام
  این سومین بار که پیام میدم اما نمیدونم شما تایید نمی کنید یا پیامم براتون نمیاد!
  در خصوص مشکل در فرستنده های دیجیتال کلیبر من با روابط عمومی صدا و سیما تماس گرفتم تا اونا به مسءولان مرکز تبریز تذکر بدن، مسءولان تبریز هم گفته بودن که مشکل مالی دلیل اصلیه و گفته بودن که عید فطر این مشکل حل میشه اما نشد!
  به نظرتون این مشکل کی حل میشه؟؟؟

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ پارسال معاون فنی سازمان صدا و سیمای استان قول مساعد دادند ، ولی تابحال عملی نشده ،پیگیر هستیم تا نتیجه حاصل شود .

 4. شهروند

  عرض ادب و خسته نباشید بنده شهروندی هستم که انتقاد هایی در مورد منطقه گردشگری ارسباران مکیدی دره سی دارم همراه خانواده به مدت یک شب در منطقه گردشگری مکیدی دره سی اقامت کردیم ولی متاسفانه از لحاظ بهداشت واقعا در مضیقه بودیم مکانیکه ما چادر زدیم پر از زباله بود و حشرات زیادی وجود داشتند که باعث میکروب میشوند که متاسفانه احساس راحتی نکردیم دومین انتقاد در مورد سرویس های بهداشتی که مسیر شان دور هست برای پیر مردی همچون پدرم واقعا از پله رفتن برای سرویس بهداشتی مشکل هست و متاسفانه خیلی کثیف هست و اصلا مایع دستشویی وجود نداشت انتقاد بعدی نداشتن نور کافی که شب را با نور موبایل سپری کردیم که واقعا در همچون منطقه گردشگری خوش اب و هوا بسی جای تاسف هست بخصوص برای رفتن به سرویس بهداشتی واقعا در مضیقه بودیم ما از شهر دوری سفر به چنین منطقه خوش اب و هوا کردیم ولی متاسفانه غیر از اب و هوا و طبیعت زیبا کمپ گردشگری واقعا جای تاسف دارد لطفا در مورد امکانات کمپ رسیدگی بیشتری شود بخصوص برای مسافرانیکه از شهر های دور سفر میکنند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما؛ باید عرض کنم متولی این پارک جنگلی منابع طبیعی است . برای ایجاد زیر ساخت های لازم ،طرح جامع و تفصیلی و ردیف اعتباری باید تامین شود . که این اداره منابع لازم را نداره ، لذا کارگروه گردشگری شهرستان با استفاده از ظرفیت دهیاریها و شوراها سعی در بهبود وضعیت موجود کرده است . علاوه بر تامین ضروریات (آب و برق و مایع دستشوی و نظافت …) جمع آوری زباله از حد فاصل شجاع اباد تا انتهای حوزه استحفاظی شهرستان حدود ۳۰ کیلومتر و پارک مکیدی به عهده دهیاریها و شورای بخش گذاشته شده ،واقعا زمان بر و هزینه بر بوده ، فقط پارسال بیش از بیست میلیون تومان بدهی رو دست آنها مانده در صورتی که دهیاریها و شوراها خازج از محدوده خدماتی روستا هیچ مسئولیتی ندارند ، کارگروه اجبار کرده تا چنین مسئولیتی را قبول کنند . همه ما وظیفه داریم . اگر می خوهیم از نعمات خداوندی خوب و برای همیشه استفاده کنیم ، باید خیلی چیزها را رعایت کنیم . همان زباله که شما مطرح کردید توسط گردشگران محترم در دل طبیعت زیبا رها شده علاوه بر ایجاد چهره زشت و غیر بهداشتی ، سلامت مردم و احشام متعلق به آنان را نیز به خطر انداخته است . مجبورم بگویم فقط پارسال بیش از ۶۵ راس گاو و گوسفند روستائیان عزیز منطقه ناشی از خوردن زباله تلف شده است . تابحال حضور گردشگر در مناطق گردشگری شهرستان سودی برای مردم نداشته و از فلسفه وجودی خود بسیار فاصله دارد. همه ما مسئول هستیم باید حق و حقوق دیگران را رعایت کنیم . مسئولین شهرستان نیز تلاش دارند در کنار تامین امنیت ، روان سازی ترافیک ، آب و نان و … زیرساختها و وضعیت بهداشتی منطقه را بهبود به بخشند . در این راستا بارها از بسیج مردمی هم استفاده کرده ایم. ولی جوابگو نیست.

 5. شهر وند

  با عرض سلام خدمت فرماندار محبوب شهرستان
  مهندس بابایی
  جناب آقای فرماندار بنده ماشین ندارم وبا یک موتور سیکلت گرازه زنو بچه خودم را به این طرف ان طرف میبرم وحتی گردش .ضمنا کارمند ساده اداره میباشم اما متاسفانه روسای ادارات با این همه حقوق مزایا بعد از ظهر ها وایام تعطیل نیز با خودرو اداری هم در خیابان هم در مراکز گردشگری میگردن با ماشین دولتی بنزین دولتی ولاستیک دولتی
  نمونه بارز آن آقای حسنی رئیس هلا احمر یا دیده رئیس جنگلبانی وخیلیهای دیگر خواهشا رسیدگی کنید
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : بعضی از روسای ادارات به خاطر وظایف سازمانی در ساعات غیر اداری و روز های تعطیل موظف به حضور در اماکن گردشگری و جنگل و مراتع … می باشند باید عرض کنم امسال بیش از ۱۶ فقره آتش سوزی مراتع داشتیم که با حضور به موقع مسئولین ذیربط آتش مهار و از خسارت بیشتر جلوگیری بعمل آمد .

 6. محمدی

  با سلام وخسته نباشید
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر آقای بابایی
  با سلام
  بنده چندین بار جهت دریافت پروانه کسب به اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی (رایانه)واتاق مراجعه نمودم اما متاسفانه در این مدت رییس اتحادیه آقای هادی شفیعی را موفق به رویت نشدم وچندین بار هم اتاق اصناف بسته بود ودر این مدت یک پیرمرد اقای حسین پور با لحن تند جواب میدن .حالا بعد گذشت این مدت برای پلمپ میان که اقدام نکردین باید مغازه پلمپ گردد .لطفا دستور رسیدگی صادر نمائید

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : به کارشناس محترم ارجاع کردیم تا دقیقا موضوع را بررسی و مراتب را گزارش نمایند.

 7. فیروز

  باسلام
  فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  لوله آب شهری داخل شهرک دانش بالاتر از نانوایی داخل کوچه ترکیده وچون محله خاکی است الان نزدیک دوهفته هست که اب سرازیر شده ومحله مثل محلات روستاها گل وآلود ووضعیت بدی است وبچه ها هم نمی توانند در محله بازی کنن .چندین بار تلفنی به اداره گفتیم حتی شخص آقای انصاری گفتن رسیدگی میکنن اما کی خدا میداند .لااقل نزارید بیت المال هدر برور ما هیچ
  با تشکر اهالی شهرک

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : پیگیری کردیم

 8. اصناف

  با سلام
  جناب آقای فرماندار مهندس بابایی
  زمانی امورات ما اصناف را تو اداره صنعت معدن وتجارت توسط (…)|انجام میشد وچه بلاهایی که سرمان نیاوردن (جرج بوش پدر وپسر)چه پولهایی که برای تمدید وصدور نقدا نگرفتن چه تخلفاتی که (…) قبلی چشم پوشی کردن .حالا به تازگی باز هم وقتی به اتاق اصناف واتحادیه مراجعه میکنیم هم پسر وهم پدر انگار ارٍپدریشون ول نمی کنن تو رو خدا رسیدگی کنین این همه جوان بیکار تو شهر هست چرا باید امورات را دوباره بدن دست اینا .
  با تشکر .
  ضمنا اگه رسیدگی کنینی متوجه تخلفات (…) در صدور وتمدیدی پروانه کسب میشید
  اصناف وکسبه کلیبر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : در گذشته هر چه بوده تمام شده و ما مسئول آن نیستیم، دقیقا مشکلات امروزی اصناف شهرستان ناشی از بی تدبیری و برخورد سلیقه ای و نگاه شخصی به وظایف سازمانی است . دخالت افراد خارج از سازمان به امورات جاری تشکیلات به جز این نمی تواند باشد. انشا الله حل خواهد شد.

 9. میثم

  با سلام وعرض خسته نباشید خدمت فرماندار سخت کوش وفعال شهرستان
  جناب آقای مهندس بابایی ضمن تقدیر از جواب دهی وخواندن پیامها که نشان از شایستگی ووجدان کاری شماست باستحضار میرساند گرچه شاید تکرار مکررات باشد اما خواهشا به وضعیت بیمارستان شهرمان رسیدگی کنید قسمت آزمایشگاه جوابی میدهد که بعد گذشت زمان اشتباه از اب در میاد (با عرض شرمندگی آزمایشگاه نشان داده بچه دختر است بعد زایمان پسر میشود)یا قسمت عکس بیمارستان تصویری نشان میدهد که قابل تشخیص نیست که دست است یا پا واقعا از یه بیمارستان ۹۶ تختخوابی بعید بنده به شهرستان اهر وراجعه نمودم ویه کلنیک دو تختخوابی عکسی از پای بنده گرفت که بدون لامپ مهتابی کلیه استخوانهای پا قابل رویت بود ضمنا پرستاران ماشاله هزار ماشاله انگار که وقتی روپوش سفید پوشیدن دکتر هستن با چنان اغم وقیافه وطرز برخورد بد با مریض برخورد میکنن که در شان هیچ پرستار ودکتری نیست انصافا دکترهای بیمارستا با روی خنده با مریض برخورد میکنن اما این پرستاران انگار نه انگار اعتراض هم کنی میگن اعصاب نداریم لطفا پرستاران محترم را به دکتر اعصاب معرفی کنید .
  با تشکر فراوان .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : اخیرا دستگاه های بروز و مدرنی برای بیمارستان از سوی دولت محترم تامین شده که در روز پزشک ، یک شهریور راه اندازی و قسمتی زیادی از مشکلات حل خواهد شد . بعد از حضور اقای دکتر صادقی به عنوان رئیس بیمارستان امورات تا حدودی سر و سامان یافته ، ولی تلاش خواهد شد بهتر از این باشد.

 10. شهروند

  با سلام و خسته نباشید خدمت فرماندار خدوم کلیبر
  درب ورودی و نرده های فرمانداری نیاز به رنگ امیزی دارد و در شان فرمانداری نیست.هزینه زیادی نیز ندارد با یک گالن رنگ کاملا حل شدنی است.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : از توجه و حس مسئولیت شما بسیار متشکرم ، در داخل اداره نیاز به تعمیرات و تغییرات اساسی بود که رو به اتمام است . برای رنگ امیزی نرده ها و درب ورودی نیز در چند روز اینده اقدام خواهد شد.

 11. صدا

  جناب آقای بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  سلام علیکم
  از خدمات ارزنده و تصمیمات مدبرانه جنابعالی بعنوان یک شهروند کلیبری بی نهایت سپاسگذارم .بنده ۳۶ سال دارم و بدون اغراق عرض می کنم مسئولی به گشاده فکری جنابعالی تاکنون در کلیبر ندیده بودم. بنده کارمند هستم و هر از گاهی در جلسات شرکت می کنم از اینکه طی این مدت تحت تاثیر افکار مسموم انتخاباتی قرار نگرفته و استقلال فکری خود را حفظ نموده اید بسیار خرسندم و امیدوارم با توجه به نزدیکی انتخابات همانند گذشته این جو مسموم کلیبر را در انتخابات مدیریت کنید تا این شهر نفسی تازه کند.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : از حسن نظر شما بسیار متشکرم ، ما جز خدمت به مردم وظیفه دیگری نداریم ، شان مردم عزیز ما بالاتر از این حرف هاست.

 12. ارباب رجوع

  سلام، نصب میله‌ی بالارو برقی در ورودی فرمانداری ممکن است هزینه‌ی نسبتاً زیادی داشته باشد. اما قطعاً آویزان کردن «زنجیر» هم – که اساساً حس خوبی به آدم نمی‌دهد – بسیار زننده بوده و هزینه‌ی اجتماعی آن نیز غیر قابل جبران است.
  فرمانداری – ذاتاً – با دادگستری و نهادهای نظامی / انتظامی تفاوت ساختاری دارد. هم جنس مراجعه‌کنندگان آن متفاوت است و هم به عنوان عالی‌ترین دستگاه اجرایی شهرستان، بر اساس رویه ی تشریفاتی، میزبان میهمانانی است که از دستگاه‌ها و نهادهای عالی‌تر استانی و کشوری به شهرستان می‌آیند. پیشنهاد می‌کنم دستور فرمایید؛ عوامل انتظامی درب ورودی فرمانداری بیش از این مقهور حراست تشریفات ندیده نشوند؛ زنجیر را باز کنند و یک تابلوی شکیل با عنوان «از ورود خودروی شخصی به محوطه خودداری کنید!» در میانه‌ی درب بگذارند و کار آبرومندی انجام بدهند.
  با این کار، هم غرض حاصل می‌شود و خودروی ناشناس وارد نمی‌شود. هم حرمت میهمان پیاده نمی‌شکند.
  اگر احترام میهمان / ارباب رجوع در فرمانداری هم رعایت نشود و با او همانند یک نفوذی (سپاه)، یا متهم (دادگستری و نیروی انتظامی) برخورد شود، شأن فرمانداری شهرستان به عنوان مسؤول تشریفات و عالی‌ترین دستگاه اجرایی شهرستان نیز رعایت نشده است.
  متشکرم.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : کاملا با نظر شما موافقم . روند کنونی اصلاح خواهد شد.

 13. شهروند

  با سلام و احترام و ضمن خسته نباشید ، لوله های آب خوردنی شهری فرسود شده و یک در میان در محله ها ترکیده می شوند که باعث قطعی آب و همراه با ماسه و شن میاید خواهشمن است این مورد را پیگیری فرمایید

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : اخیرا تذکر لازم به اداره آب و فاضلاب شهری داده شده ، البته بیشتر ترکیدگی لوله ها ناشی از شیب تند و فشار زیاد آب داخل شبکه و عدم همکاری و همانگی دستگاه های اجرایی و هواگیری نامناسب بعد از ترمیم ترکیدگی هاست. که باید تدبیر شود.

 14. شهروند

  سلام ثبت نام کارت ملی هوشمند شروع شده ولی مردم ترتیب اثر نمی دهند کاری بکنید که مردم ترتیب اثر بدهند

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : ثبت نام و صدور کارت ملی که از ضروریات است به عهده اداره ثبت احوال و اداره پست شهرستان می باشد که باید به شیوه های مرسوم به اطلاع عموم برسانند . در هر صورت پیگیر خواهیم شد.

 15. شهروند دلسوز

  با سلام خدمت فرماندار محترم
  خواهشمند است دستور فرمائید در صورت امکان یک جلسه پرسش و پاسخ بصورت تخصصی ما بین مردم و اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار محترم در اسرع وقت برگزار شود .
  با تشکر از توجهات حضرتعالی نسبت به امور شهری

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : برابر بند (ج) ماده ۶۸ مجموعه قوانین و مقررات شوراها ،شورا موظف است سالانه حداقل دوبار نسبت به تشکیل گردهمائی عمومی جهت ارائه گزارش کار و دریافت پیشنهادات و جلب مشارکت و پاسخ به سوالات مردمی و … با ۱۵ روز اعلام قبلی اقدام نماید . پیام شما عینا به شورا ارسال و پیگیری خواهد شد.

 16. یک شهروند

  با سلام
  لطفاً در خصوص تابلوهای نصب شده برخی از مغازه داران که باعث ایجاد آلودگی بصری می شود رسیدگی نمایید حتی در مواردی مشاهده می شود که علاوه بر نصب چند تابلو بسنده نکرده که تابلوی تبلیغاتی نیز بصورت ایستاده درست می کند و در پیاده رو و یا در کنار خیابان می گذارند که باعث ایجاد اخلال در عبور و مرور عابرین پیاده و وسائط نقلیه می شود بطور مثال ( لبنیاتی تیموری به آدرس: خیابان معلم روبروی اداره تعاون روستایی) -( ساندویچی سینا به آدرس فوق) -( غذا خوری تقوی : به آدرس خیابن فرمانداری – روبروی اداره سهام عدالت ) -( موبایل سالار به آدرس : خیابان معلم -روبروی سالن ستارخان ) و ده مورد دیگر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :ما هم با شما هم عقیده هستم بدین جهت در جلسه اخیر شورای ترافیک شهرستان ، با توجه به ضوابط قانونی ،دستورات لازم به مبادی ذیربط داده شد . البته کاسبان محترم باید خودشان رعایت حال شهروندان عزیز را داشته باشند .

 17. شهروند

  سلام خدمت فرماندار محترم کلیبر با توجه به این که قیمت اتحادیه خدمات کامپیوتری تاکنون مشخص نشده است لذا خواهشمند است در این مورد اقدامات لازم را مبذول فرمایید

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: کمسیون نظارت شهرستان را موظف کردیم قیمت فعالیت های خدماتی را ساماندهی و گزارش نمایند . اخیرا قیمت تعدادی از خدمات را اعلام کردند . ما بقی نیز پیگیری خواهد شد.

 18. شهروند

  سلام خسته نباشید فرماندار محترم شهرستان کلیبر در شهرستان ما یک حمام عمومی وجود ندارد وقتی مهمان میاید و دنبال حمام می گردند حمامی در شهرستان پیدا نمی کنند خواهشمند است در این مورد اقدامات لازم را مبذول فرمایید

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: وجود حمام عمومی در شهرستان از ضروریات است در صورت ورود سرمایه گذار حمایت خواهیم کرد . در وضعیت کنونی می توان با اطلاع رسانی لازم از ظرفیت استخر سر پوشیده استفاده کرد.

 19. شهروند

  ضمن قدرانی و تشکر از فرماندار محترم شهرستان کلیبر لطف کنید تابلوهایی که سد معبر عبور و مرور و وسایل اضافی خارج از مغازه در خیابانهای شهرستان ، که باعث عدم راحت عبور و مرو عابر پیاده شدند علی الخصوص خیابان معلم دستور فرمایید تا جمع آوری شود شهرداری چند بار هشدار داده است ام باز تابلوها را موقع
  آمدن آنها می برند مغازه بعد رفتن آنها می آورند میذارند سرجایش

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما:جمع آوری تابلو های مزاحم و ساماندهی آثار تبلیغاتی در سطح شهر از مصوبات شورای ترافیک شهرستان می باشد و به جد پیگیر هستیم.

 20. موسی

  با سلام
  ما همه روزه شاهد هدر رفتن آب از پایین سد ارسباران هستیم از طرفی هم آب آشامیدنی ما یک روز میاد یک هفته یا ده روز نمیاد اگه امکان داشته باشد یه تسویه خانه ای در پایین سد زده شود و آب هدر رفته را تبدیل به آب شیرین کند هم جلوی هدر رفتن آب گرفته میشود و هم اهالی منطقه از کمبود آب آشامیدنی رنج نمی کشند. با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: فرمایش شما کاملا صحیح است . هدر رفت آب سد به خاطر نقص فنی در شبکه توزیع و تقسیم آب و عدم مدیریت صحیح می باشد که اخیرا اقداماتی را برای رفع مشکل انجام دادیم . شایان ذکر است برای تقویت آب شرب منطقه پروزه ای را در حوالی روستای قانلی و سیرک در دست اجرا داریم .

 21. داود نوجوان

  باسلام و عرض ادب
  جناب آقای مهندس بابایی فرماندار محترم شهرستان کلیبر
  ما هرسال سه یا چهار بار مسابقه استانی وشهرستانی داریم اما به بیشترشان نمی توانیم برویم موقعی از رئیس محترم اداره ورزش و جوانان نامه میگیریم و میرویم یکی ازادارات ،مگویند ما به ورزش مشت و لگد ماشین نمیدهیم ضمنا نامه را نگه میدارند شما برو ببنم چکار میکنم البته یادآور شوم در زمان مدیریت قبلی فرماندار و معاون فرماندار ، بنده اول نوبه خود و از طرف تمامی کیوکوشین کاراته کاران ماتسوشیما از لطف و عنایت شما سپاسگزارم .

  هیئت کاراته دو شهرستان کلیبر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: ما از فعالیت تمامی رشته های ورزشی در شهرستان حمایت می کنیم و سلامت جسمی و روانی مردم برای مهم و حیاتی است.

 22. ناشناس

  با سلام
  خدمت فرماندار محبوب و تلاشگر شهرستان کلیبر که با اقدامات مدبرانه اعتماد را برای اعلام نظر و پیشنهاد از طرف پایگاههای مردمی بر گرداندید .
  با عنایت به وجود پتانسیل های خوب این شهرستان برای گردشگری و پیشرفت های اقتصادی ، اجتماعی ،فرهنگی و بهداشتی درمانی لذا خواهشمند است به درخواستهای زیر رسیدگی فرمائید.
  ۱- لحاظ تهعد ،کارآمدی ، تخصص و شایسته سالاری درانتخاب مدیران و مسئولین ادارات و سازمانهای دولتی و عدم اعمال مسائل سیاسی در این خصوص .
  ۲- اعمال بازرسی منظم ودرست بر قیمت کالاو خدمات در تمام صنوف وقسمتهای مربوطه . قابل ذکر است که طرح استخدام نیروی بومی در ادارات به صرفه و درست میباشد و لی در مورد بازرسین تمام ادارات به علت مراودات و روابط خویشاوندی و دوستی موجود بین مردم و بازرسین درست به نظر نمیرسد چون این روابط بعضی مواقع جلوی اعمال بازرسی و رسیدگی درست را میگیردو همیشه تفکر اکثر مردم و بازرسین این است که اگر درست قانون ومقررات را عمل کنم و طرف مقابل به درد سربیافتدمن بعد تکلیف روابط اجتماعی با ایشان چه خواهد شد و دیگران و دوستان چه خواهند گفت : تو نتونستی وضعیت همشهری خودت را رعایت کنی و کمی چشم پوشی کنی به نظر ما که این جزوء یکی از درد های مهم جامعه ماست و جلوی پیشرفت و ارتقاء کیفیت خدمات را میگیرد و اکثرا همه سعی در انتخاب افرادی برای این جایگاهها هستند که در مواقع نیاز توقعات آنها را برآورده شود.
  ۳- جهت جلوگیری از تلفات انسانی و حیوانی در اثر تصادفات ناشی از عبور گله عشایرین محترم و زحمتکش از جاده اصلی و خیابانهای داخل شهرکلیبر ، برنامه ریزی عملیلتی با قابلیت اجرایی در سال ۹۴ و ۹۵ برای لحاظ یک جاده فرعی یا محل عبور و مرور ایمن برای عشایرین در فصل کوچ با هزینه های مقرون به صرفه و بدور این از جادهای خطر ساز و در صورت نیاز مشارکت مردمی . (بعضی از مسئولین محترم آنقدر ماهرانه از کلمات مودبانه و مسئول پسند و مردم پسند برای رد و به تعویق انداختن خواسته های مردمی استفاده میکنند که قابل تحسین هستند و در فکر خود اجرا کردن این خواسته ها را درد سر ساز و بدور از عمل میدانند و حتی زحمت فکر کردن در این خصوص را نیز به خود نمی دهند و از خلاء های قانونی و شرایط موجود مملکتی به نحو احسن استفاده مینمایند و این جمله را فراموش کردند که خواستن توانستن است.)
  ۴- برنامه ریزی بهمراه بازرسی لازم برای تامین امکانات رفاهی و امنیت غذایی برای گردشگران محترم این شهرستان در زمان حضور آنها از جمله باز بودن نانوایی ها ، فروشگاهها مربوطه ،سرویس های بهداشتی و ….
  ۵- برنامه ریزی جهت تغییر فرهنگی و از بین بردن این تفکرها با نشان دادن عملکرد درست ادارات و کارمندان در بین خانواده ها و نونهالان این شهر ستان که وضیعت اقتصادی ،علمی ، سیاسی و فرهنگی و.. شهرستان خود را رقم میزنندنمونه تفکرها و توصیه های والدین به بچه ها “سعی کن پشت میز نشین باشی ، اداره بیشتر محل استراحت است تا کار ، وقتی کارمند شدی تا میتونی خویشاوندان و دورو برت را راضی نگهدار و بیخیال قانون و مقررات و بیت مال ،دولت را جدا از خود می دانند و سود وضرر و زیان آن را از خود نمیدانند.
  ۶- ساماندهی و مشخص شدن روند اعطای وام به مردم از طرف بانکها بدور از بورو کراسی اداری و شرایط سنگین ضمانتی برای وامهای پایین قشر متوسط جامعه .
  ۷- اجرای پروژه ها و کارهای مفیدو تاثیر گذار بر زندگی مردم در کوتاه مدت و اعلام نتایج عملکردبه همه اقشار جامعه تا مردم آنها را بحساب شعار بدون عمل نگذارند.
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما:از پیشنهادات بسیار ارزنده شما متشکرم .دقیقا مطالبی که مطرح کردید واقعیت غیر قابل کتمان است . ما در کارگروه ها و جلسات و برنامه های سالانه تصمیماتی را اتخاذ کردیم و به جد پیگیر مسایل هستیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود به عنوان مثال برای بازرسی از اصناف در عید امسال از بازرسین شهرستان اهر استفاده کردیم یادر نتیجه برنامه ریزی برای کوچ عشایر امسال نسبت به سالهای قبل تلافات کمتری داشتیم و سعی خواهیم کرد خسارت احتمالی را به حداقل برسانیم . در خصوص فرهنگ سازی عمومی برنامه های را پیش بینی کردیم و به مرور اجرا خواهیم کرد ولی اعتقاد دارم برای این کار عزم ملی و احساس مسئولیت اجتماعی می خواهد … مجددا از پیشنهادات ارسالی تشکر می کنم و برای بررسی و استفاده بهینه پرینت گرفتم .

 23. ناشناس

  سلام علیکم
  جناب اقای فرماندار
  دکتر بیهوشی در بیمارستان کلیبر وجود ندارد ….. هیچی زایمانی در بیمارستان کلیبر پذیرس نمیشود…..به نظر شما که ادعای بیمارستان بین المللی داریم . . این کار منطقی است چه کسی جوابگوی مردم است…….

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : بیمارستان بین المللی شرط و شروط خاص خودش را دارد. هرکسی ادعا کرده باید پاسخگو باشد . ولی در مورد آخرین وضعیت بیمارستان شخصا و به صورت حضوری موضوع را بررسی خواهم کرد.

 24. احمدی

  سلام علیکم
  اکثرمردم شهرستان کلییبردرمورد وضعیت مبهم شرکت تعاونی مرزنشینان گلا یه مند هستند مدیر عامل شرکت در تبریز زندگی میکند وهیت مدیره معلوم نیست ومعلوم نشد کی انتخابات انجام شد . . خواهشمندیم نسبت به ساماندهی این شرکت اقدام لازم صورت گیرد…..همه کارهای شرکت بین چند نفر انجام میشود…الان راکد شده است واز مردم پول جمع کرده اند ومردم ناراحت ند دیگر به کارهایی شبیه به این شرکت اعتماد نخواهند کرد. . بررسی جدی لازم است که به مردم اطلاع رسانی شود

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: قبلا برای ساماندهی ثبت نام از واجدین شرایط،جلسه ای تشکیل شد . برای ساماندهی خود شرکت کارشناس ذیربط را مامور کردیم موضوع را بررسی و نتیجه را به اینجانب اعلام نمایند.

 25. گنجه ای

  لطفا دستور فرماییدزیر سپاه ناحیه کلیبر کوچه خان دست اندار زیاد هست نسبت به آسفالت آن اقدام فرماییند
  تکلیف مسکن مهر چرا مشخص نشده است؟
  نظارت به مغازه های لوازم الکتریکی صورت نمیگرد؟
  مشکلات تل کابین کی بر طرف میشود؟

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما: عمران شهری براساس مصوبات شورا و کمیته برنامه ریزی شهرستان، متناسب با بودجه سالانه شهرداری انجام می گیرد ، فرمانداری نسبت به اجرای پروزه ها نظارت عالیه دارد. در آینده نزدیک کمیته برنامه ریزی شهرستان وضعیت موجود طرحهای اجرا شده ، نیمه تمام و در دست اجرا را بررسی و نسبت به معابر سایر نقاط شهر تصمیم گیری خواهد کرد.
   ۴۸ واحد از ساختمان های مسکن مهر به جهت داشتن متقاضی تعیین تکلیف شده و برای تکمیل به متقاضیان تحویل شده است . مابقی به روش دیگری اجرا خواهد شد.
   نظارت بر اماکن صنفی بر عهده اتاق اصناف ، اتحادیه ها و صنعت و معدن می باشد لذا تخلف هر واحد صنفی باید از مبادی ذیربط پیگیری شود . در صورت تعلل و کوتاهی این مراکز فرمانداری می تواند ورود کند .
   تله کابین در مرحله تخصیص زمین و طی مراحل قانونی است.

 26. جامعه کارگری

  جناب اقای فرماندار محترم
  با سلام
  جوابیه حضرتعالی خوانده شد . حرف جامعه کارگری و پیمانکاران بومی سر همین مناقصه می باشد. کی و چه زمانی مناقصه انجام شده و در سطح شهر پخش شده که فقط پیمانکاران غیر بومی از دیگر شهر ها از آن مطلع شدند و علیرغم حضور تعدادی از پیمانکاران بومی در طی چند روز یک بار در شهرداری از آن خبر نداشتند . حضور پیمانکار غیر بومی نشان از چیست ؟ امید است بیشتر مورد بررسی قرار گیرد .

 27. ناشناس

  سلام علیکم . . پیشنهاد میشود نسبت به تعیین تعدادی بازرس ویژه از افراد غیر کارمند بصورت نامحسوس از ادارات وبانک ها وموسسات .گزارش تهیه کرده ونسبت به عملکرد انها ورعایت عدالت در ادارات تصمیم گیری گردد

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : هرچند سیستم دولتی مکانیزم لازم برای ارزیابی عملکرد دستگاه های دولتی در نظر گرفته ، ولی مردم بهترین ناظر بر عملکرد دولت می باشد. ما از این ظرفیت استفاده کردیم و پیشنهادات و گزارشات مردمی فوق العاده تاثیر گذار و ارزشمند است.

 28. خانواده شهدا

  “نباید همیشه گلایمند باشیم بلکه گاهی هم باید بخاطر برخی مسائل شکر گزار یاشیم”
  سلام
  از آقای بابایی فرماندار محترم و خصوصا رئیس محترم بنیاد شهید کلیبر آقای کفیلی کمال تشکر و قدر دانی را داریم چرا که پس از چند سال، عملکرد بنیاد شهید نسبت به خانواده های شهیدان و جانبازان خیلی خیلی عالی شده است.
  ضمنا بنده به عنوان یک شهروند میگویم که قبل از این عملکرد بنیاد برای خانواده های شهدا خوب نبوده است.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی :ما هم از حسن نظر جنابعالی و تلاش های همکاران عزیز ما در بنیاد شهید تشکر می کنیم . امام امت و بنیان گذار کبیر این انقلاب ، مردم را به عنوان ولی نعمت به دولت مردان سفارش کرده است . هدف ما رضای خدا و خدمت صادقانه به مردم شریف و بزرگوار به خصوص خانواده های معظم شهدا و ایثار گران که حق بزرگی را بر گردن ما دارند می باشد.

 29. احسان

  افرادی با استفاده از شغل یا موقعیت دولتی ؛املاک منابع طبیعی را در اطراف هتل شجاع و محوطه ساختمانهای گردشگری با تور سیمی محصور کرده اند لکن به سبب روابط نسبی با کارشناسان منابع طبیعی با وجود احکام دادگستری اقدامی نمی شود
  شایسته است فرماندار محترم از محل مذکور باز دید نمایند
  آدرس “جاده کلیبر میشه پاره شجاع آباد اطراف محوطه حصار شده توسط گردشگری و هتل شجاع آباد (تورهای سیمی … دیوار .. ساختمان…..مخازن اب …..

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : قبلا از محل بازدید کردیم و استعلامات لازم انجام گرفته و موضوع در دست رسیدگی می باشد . قانون برای برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز راهکارهای را پیش بینی کرده که ما پیگیر آن هستیم.

 30. شاکی

  شهرداری آگهی مزایده روزنامه اش شده ۹۰۰هزارتومن ……… کارگری که هزارتومن هزارتومن از دست راننده میگیرد دوقران نان ببرم برای زن و بچه ام از کجا بیارم ۹۰۰هزار تومن بدم ….. بازرگانی رفتیم شکایت گرانفروشی رییس گفت به من ربط نداره. ……….. شورا هم که فقط وقت انتخابات شورائه حالا شده……………

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : موضوع شهرداری مبهم بود ، ولی اتاق اصناف ، اتحادیه ها و اداره صنعت و معدن باید به عملکرد بازار نظارت و متخلفین را به تعزیرات معرفی نمایند. ظاهرا این تشکیلات های دولتی و خصوصی کارکرد خود را از دست داده و درگیر مسائل حاشیه ای شده اند که باید حل و فصل شود.

 31. بهنام

  سلام و خستنه باشید خدمت مدیر محترم سایت فرمانداری شهرستان کلیبر
  کلانتری موتورهای مردم را از دم در خانه ها میدزدد که دزد نبرد آن وقت میبرد در پارکینگی که سر و ته ندارد و چهار روز بعد که موتورت را میگیری موتور اصلن شکل موتور نیست دیگه.
  پارکینگها هم قیمت خون باباشونو از آدم میگیرن . پارکینگی که نه وسایل مردم رو از آب و باد و بارون و برف و تگرگ محافظش نیست – چیه این همه پول میگیرن. کلانتری شدماموریت درآمدزایی برای آقای فرزاد امین کلیبر که عمویش افسر پلیس بود و آنجا رو در یک تیکه زمین که خالی افتاده بود در یک گوشه – پارکینگ کرد. معلومه که …

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : به دفعات تجربه شده ناشی از سهل انگاری مالکین محترم ،موتور سیکلت به سرقت رفته و به خاطر آن عملکرد نیروی انتظامی زیر سئوال رفته است . بدین جهت تصمیم بر این شده موتور سیکلت های که بدون رعایت اصول حفاظتی در معابر عمومی رها شده به مکان امن منتقل شود . البته مسئول پارکنیک موظف است موتور را صحیح و سالم نگهداری و تحویل دهد که قابل بررسی است.

 32. جامعه کاگری

  فرماندار محترم
  با سلام و عرض خسته نباشد
  جامعه کارگری کلیبر با وجود بیکاری در سطح شهر ، نسبت به استفاده شهرداری از کارگران غیر بومی در کارهای ساخت و ساز شهری اعم ازجدول کشی ، کف پیاده روها آسفالتکاری و دیوار رودخانه وسط شهر و … اعلام نارضایتی و نامه ای در این خصوص خدمت حضرتعالی ارائه نمودند ولی با گذشت حدود ۸ روز هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است کارگران ازجنابعالی تقاضا دارند دستور پیگیری لازم را صادر فرمائید .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی :نامه شما به شهرداری منعکس شده و مذاکراتی نیز انجام گرفته است ، پروزه های عمرانی شهرداری بیشتر به صورت پیمانی اجرا می شود که مراحل قانونی خود را دارد . در نهایت پیمانکار برنده مناقصه برای انتخاب استاد کار و کارگر مختار می باشد ، هر چند تاکید شده از کارگران بومی نیز استفاده شود.

 33. دفتر فرماندار

  بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : متولی این موضوع اداره ارشاد می باشد لذا پیام جهت پیگیری به آن اداره ارسال شد.

 34. صمداحمدی

  سلام علیکم
  خواهشمندیم شرکت تعاونی دهیاران رافعال کنید ونماینده دهیاران را برای جلسات شورای اداری ومدیریت بحران وسایر جلسات مرتبط نیز دعوت نمائیدتا درکنار ادارات دهیاری نیز به عنوان نهاد حقوقی شناخته شود

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی: در گذشته شرکت تعاونی دهیاران با مشکلاتی مواجه بوده اخیرا از بخشداران محترم خواستیم نسبت به فعال سازی شرکت تعاونی دهیاران در دوبخش اقدام و نتایج آنرا اعلام نمایند . بدیهی است که همکاری همه جانبه دهیاران و شوراهای اسلامی کمک بسیار بزرگی می تواند در این راستا ایفا نماید . مخصوصا در این مقطع زمانی که سرمایه گذاری در قالب شرکت های تعاونی روستای جزو اولویت های اول دولت تدبیر و امید است و ظرفیت های خوبی نیز فراهم شده است اگر دهیاران همت لازم را داشته باشند ما حمایت خواهیم کرد . در مورد حضور نماینده دهیاران در جلسات مرتبط دستورات لازم صادر شده است.

 35. همشهری

  با سلام من چندمین بار است که پیام میزارم اولاً ممنونم که درگاه ارتباطی در دسترس ولی تو رو خدا به درد مردم رسیدگی کنید یکی این شهرداری ما که اصلاً رسیدگی نمیکنه ثانیا پایین تر از هتل آنزا واقعا منظره بدی گرفته جاییه که توریستی مسافرها میاند داخل جوبها کثافته شهرداری اصلا رسیدگی نمیکنه دوسه بار هم تماس گرفتیم ما بدهکار شهرداری شدیم…. خواهشا تو این ادارات شکایت یا درخواستی داده میشه محرمانه باشه با این کاراشون باعث درگیری بین افراد و محله نشن در ضمن تو معابر و خیابانها که محل عمومیه این همه مصالح ریخته نشه طرف پایین تر از پمپ بنزین داخل خیابون مصالح میزنه دوقورتونیمش هم باقیه خواهشاً خواهشاً برای فاضلاب شهری کاری کنید….
  پایین تر از ثبت احوال تو باغ طرف گاوداری راه انداخته بوش تو این ماه رمضان واقعا اذیت میکنه شهرداری و بهداشت تذکر دادن رفتن خواهشا پیگیری کنند ما تو عذابیم مگه مسلمان نیستیم….

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی: پیام شما از چند قسمت تشکیل شده ، ما پیام های مرتبط با ادارات را عینا به ان اداره ارسال می کنیم و جواب آن را کتبا می گیریم و برای اطلاع عموم در سایت قرار می دهیم لذا پیام شما نیز برای اخذ جواب لازم به ادارات ذیربط ارسال شد .

 36. یک ایرانی

  بنام خدا
  با سلام
  جناب آقای فرماندار مطلبی که در سایت فرمانداری در مورد توصیه های شما به بانک های شهرستان را گذاشته بودید خواندم و از اینکه شما در مورد الزام بانک ها به واریز بیست درصد مبلغ وام قبل از پرداخت وام به متقاضیان انتقاد کردید مرا خوشحال کرد چون اینجانب بعنوان مددجوی کمیته امداد به بانک ملی کلیبر جهت دریافت وام خود اشتغالی معرفی شدم ولی متاسفانه همانطوری که شما هم گفتید بانک ملی کلیبر از اینجانب خواست که مبلغ یک و نیم میلون تومان را به حساب واریز کنم و یک ماه حق برداشت مبلغ واریزی را ندارم تا اینکه کارهای وامم تمام شود و اینجاب برای جور کردن پولی که بانک خواسته بود قرض کردم و جالب اینجاست که قضیه به اینجا ختم نمی شود بعد از کلی دوندگی های اداری وامم واریز شد و دفترچه قسطم را گرفتم و وقتی دفترچه اقساطم را مطالعه کردم متوجه شدم که دو روز بعد سرسید اولین قسطم است و جالب تر آن که وقتی حسابم را چک کردم دیدم که مبلغ یک میلیون هشتصد هزار تومان کم شده است رفتم تا از کارمندان بانک چرایی قضیه را جویا شوم که با لحن بسیار بدی به من جواب دادند که ششصد هزار تومان بابت کارمزد کم شده و مبلغ یک میلیون دویست هزار تومان در حسابم بلوکه شده و تا اتمام اقساطم نمی توانم آن را برداشت کنم حال این آیا انصاف است که من که مددجوی کمیته امداد هستم و می خواهم خودکفا شوم پولی که متعلق به من است را به من ندهند و آقای فرماندار این قسمت قضیه بیشتر مرا آزرده خاطر می کند که رئیس بانک و مسئول اعتبارات آقایان کریم پور و منصوری اصلاً توجهی به مراجعین بانک ندارد و به سوالات آنان پاسخ نمی دهند و حتی وقتی به آقای منصوری سلام عرض می دهیم بعد از یکی دو دقیقه سرش را بالا می آورد آن هم اگر شانس بیاوریم و با اکراه جواب سلام را می دهد تا چه برسد به جواب سوال . جناب آقای فرماندار عاجزانه از شما تقاضا دارم که به این موضوع رسیدگی نمایید تا شاید پولی که در حسابم بولکه شده را بتوانم برداشت کنم .

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : پرداخت تسهیلات در قالب سیاستهای عمومی دولت ، دستورالعمل خاص خود را دارد ، مسایل مطروحه در جلسه در راستای این دستور العمل بود اگر حقی از کسی ضایع شده می تواند مستقیما موضوع را بصورت کتبی از شخص اینجانب پیگیری نماید.

 37. وحید ق

  با عرض سلام و خسته نباشید
  مشکل فرستنده های دیجیتال تلویزیونی کلیبر همچنان پابرجاست و حل نشده. فکر میکنم مشکل در خط فیبر نوری باشد، چون ماه هاست که فرستنده ها از ماهواره تغذیه می شوند.
  از شما خواهشمندم دستور حل هر چه سریعتر این مشکل را فرمایید.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : به لحاظ موقعیت جغرافیای شهرستان نسبت به سایر نقاط استان بیشترین اعتبار در زمینه فرستنده های تلویزیونی در این شهرستان هزینه شده ولی دریافت تصویر دیجیتالی در شهرستان مشکل دارد و به جد پیگیر هستیم .

 38. اهل محل

  سلام و عرض خسته نباشید
  خواهشمند است به وضعیت کوچه بالاتر از فرمانداری که مدت یک هفته است معبر عمومی توسط نخاله هایی که توسط پیمانکار در کوچه ریخته شده است و مهمتر از آن ؟ جوب آبی است که در برخی نقاط حداقل ۳۰ سانتی متر از کوچه بالاتر قرار گرفته و این امر باعث میشود که آب کوچه به داخل حیات و منازل سرازیر شود و بعد ازدوبار مراجعه اهالی محل به شهرداری متاسفانه آقای امید جواب سربالایی نیز دادند و به مشکل محله رسیدگی شود.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی شما : موضوع پیگیری شد

 39. ناشناس

  سلام علیکم ….جناب اقای فرماندار .شمادر کلیبر محبوبیت شما بالای ۹۰درصداست ولی چند تا مورد است که توجهی نکرده اید وخواست مردم است .۱-شرکت تعاونی مرزنشینان ..انتخابات ش….صورتحساب ش…….۲ سهام عدالت انتخابات وموضوعات…..۳

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی :از حسن نظر شما بسیار متشکرم ، موضوعات مطروحه هر چند مبهم بود ولی پیگیری خواهد شد.

   1. پیغام

    منظورم انتخابات تعاونی مرزنشینان شفاف نبوده و به حساب شرکت هم رسیدگی نمیشود……….وانتخابات .حساب سهام عدالت نیز شفاف نیست

    1. دفتر فرماندار

     بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی: بطوریکه اطلاع دارید برگزاری انتخابات شرکتهای تعاونی تابع مقررات خاصی است که اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی متولی آن است ما در گذشته جلساتی داشتیم سعی کردیم مشکلات موجود در این شرکت ها را بررسی و راهکاری را ارائه دهیم در آینده نزدیک وقت بیشتری را برای ساماندهی این شرکت ها خواهیم گذاشت البته ما تلاش می کردیم این گونه شرکت ها را در قالب شرکت توسعه شهرستان تجمیع کنیم و با مشارکت عموم مردم سرمایه گذاری وسیعی در سطح شهرستان صورت بگیرد . سال گذشته سه مورد جلسه مردمی داشتیم بیشتر فرهنگ سازی را دنبال می کردیم امسال تلاش خواهیم کرد برای اجرای سند تدبیر و توسعه شهرستان روند تاسیس این شرکت را پیگیری و به آن سرعت ببخشیم.

 40. ناشناس

  پیشنهاد میشود باکمک بخش خصوصی در قلعه پیغام یک ابشار مصنوعی ایجاد گردد که باعث رونق شهرستان …اشتغال زایی بالا . جذب گردشگر …ومعروف شدن بیش از پیش شهرستان خواهدشد۲ بین قلعه پیغام وقلعه امام پل عابر پیاده همانند پل مشکین شهر ایجاد شود ….که اینها بامعرفی به بخش خصوصی در زمینه سرمایه گذاری …..تحولی در شهرستان ایجاد خواهد کرد

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی: منطقه را از نزدیک دیدم .پیشنهاد بسیار خوبی است ضمن تشکر ،حتما مطالعه و کارشناسی و پیگیری خواهد شد.

 41. ناشناس

  پیشنهاد میشود که کمپینی برای ذغال اخته ایجاد گردد تا همه نهادها ادارات اهالی برای حمایت وتوسعه ذغال اخته دست بکارشوند……۱- باغ هایی که در پایاب سد پیعام ایجادخواهد شد به اجبار به کاشت ذغال اخته اختصاص داده شود تا در توسعه شهرستان سهم بسزایی خواهد داشت…….۲-

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی ازپیام ارسالی: از پیشنهاد ارزنده شما حمایت میکنیم ، در چنین مواردی مردم نقش اولین ها را دارند در صورت حرکت جمعی ، مجموعه دولتی نیز همراه و حامی خواهد بود .اصلاح باغات یکی از ضروریات است باید قدم اول را باغداران عزیز بردارند . باغات کلیبر بیشتر شبیه جنگل است تا باغ ، لذا بازدهی خوبی ندارد.

 42. حافظ گنجه ای

  ضمن قدردانی و تشکر از طراحی این سایت که نشان دهنده علاقمندی وافر حضرتعالی در حوزه گدشکر
  خواهشمند است از ریزش کوه و سنگ و جاده فرعی در جاده جانلوتا انتهای حوزه استفاظی کلیبر بازدید کنید.
  با تشکر حافظ گنجه ای

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: از محل ریزش کوه بازدید نمودم و دستورات لازم صادر شده و دستگاهی نیز جهت رفع مشکل به محل منتقل شده و مشکل به صورت اساسی حل خواهد شد.

 43. کاظم

  با سلام
  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مردمی بودن فرماندار محترم جناب آقای بابایی:
  مستدعی است با کسانی که در منطقه گردشگری اطراف قلعه زمین های منابع طبیعی را به صورت غیز قانونی تصرف کرده اند و مشغول حصار کشی یا ساخت ساز هستند برخورد شود

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: موضوع مالکیت اراضی و مجوز فعالیت کسبه ها و … در دست پیگیری است و سعی خواهد شد تمامی فعالیت ها به صورت قانونی و در چارچوب طرح جامع انجام پذیرد.

 44. امین

  با سلام
  آلودگی رودخانه کلیبر با مواد پلاستیکی و شیمیایی تعمیرکاران خودرو واقعا تاسف آور است ضمنا کلیه فضولات کشتارگاه نیز به رودخانه سرازیر می شود لطفا تقاضای رسیدگی با توجه به اینکه ازآب رودخانه در بهار و تابستان توسط باغداران استفاده و در نهایت به رودخانه ارس می ریزد .متشکرم

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: در این خصوص، بحث های خوبی در قالب کارگروه پسماند شهرستان، صورت گرفته که اجرایی کردن آن ها نیازمند تأمین اعتبار مالی است.

 45. امین

  سلام در خصوص بلا استفاده ماندن ساختمان اسبق دفتر عمران پایین تر از اداره آموزش و پرورش خواهشمندم در صورت مهیا بودن شرایط مکان مناسب برای ساختمان فرمانداری یا سالن اجتماعات می باشد از فرماندار محترم تقاضای پیگیری دارم ممنونم.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: در آینده برای استفاده ی بهینه از سالن مذکور، برنامه ی خاصی داریم.

 46. امید

  با سلام
  خواهشمند است دستور فرمایید تا اتحادیه تعمیر کاران لوازم خانگی و موبایل و کامپیوتر لیست قیمت را هرچه سریعتر به خدمات های کامپیوتری شهرستان ارائه کند
  چون خدمات های کامپیوتری هر طوری که دستور دارند می فروشند

  از زحمات و تلاشهای شما بی دریغانه سپاسگذاریم

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پیگیری موضوع را از طریق اداره ی صنعت، معدن و تجارت خواستار شدند

 47. امید

  با سلام
  با عنایت بر اینکه هیچگونه کنترلی در خصوص قیمت میوه و تره بار وجود ندارد لطفا” دستور فرمایید قیمت میوه و تره بار در سطح شهر کلیبربررسی و کنترل شود
  قیمت میوه خیلی بالاتر از سایر شهرستان ها می باشد

  1. یک شهروند

   با سلام
   با عنایت بر اینکه هیچگونه کنترلی در خصوص قیمت میوه و تره بار وجود ندارد لطفا” دستور فرمایید قیمت میوه و تره بار در سطح شهر کلیبربررسی و کنترل شود
   قیمت میوه خیلی بالاتر از سایر شهرستان ها می باشد

   1. دفتر فرماندار

    بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از پیام ارسالی : ما هم از گران بودن قیمت میوه و تره بار در شهر کلیبر ناراضی هستیم . مسئولیت رسیدگی به این موضوع به عهده اتاق اصناف ، اتحادیه و اداره صنعت و معدن و در نهایت تعزیرات می باشد . پیام شما جهت رسیدگی و اخذ پاسخ قانع کننده به مبادی ذیربط ارسال شد.

 48. وحید

  سلام
  خواهشأ پیگیر مشکل فرستنده های دیجیتال تلویزیونی کلیبر باشید. بیشتر از ۱۹ شبکه امکان پخش ندارد! ( الان سایر شهرها ۲۰ شبکه دارند )
  با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: پیگیر موضوع هستم.

 49. علی

  با سلام
  در صورت امکان و صلاح دید دستور فرمایید دیوار بیمارستان کلیبر را که در آستانه ریزش و تخریب قرار دارد اصلاح نمایند .با عنایت به توان و کارایی فرماندار محترم امید است با اصلاح این قسمت بتوانیم در آبادانی و زیبا سازی شهر کلیبر کامهای مثبتی برداریم . از یک سیتیم دولتی و بهداشتی خیلی بعید و ناشایست است که
  اولا” . اصول ایمنی را مراعات نکند
  ثانیا” . اصول بهداشتی را نادیده گرفته و فاضلاب خود را در آب های جاری رها سازد
  چرا باید فاضلاب بیمارستان کلیبر محیط شهری را آلوده سازد؟؟؟؟؟؟

  1. علی

   با سلام
   با عنایت بر اینکه هیچگونه کنترلی در خصوص قیمت میوه و تره بار وجود ندارد لطفا” دستور فرمایید قیمت میوه و تره بار در سطح شهر کلیبربررسی و کنترل شود
   قیمت میوه خیلی بالاتر از سایر شهرستان ها می باشد

   1. امید

    با سلام

    با عنایت بر این که هیچ کنترلی در خصوص لباس و پوشاک و کفش وجود ندارد
    لطفا” دستور فرمایید قیمت لباس و پوشاک و کفش در سطح کلیبر بررسی و کنترل شود .

    قیمت لباس و پوشاک و کفش خیلی بالاتر از سایر شهرستانهاست .

  2. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: به دفعات از مبادی ذیربط پیگیری شده. در آینده ی نزدیک با تشکیل جلسه با افراد ذینفع و دستگاههای مرتبط، پیشنهاد جدیدی مطرح و برای حل اساسی موضوع پیگیریهای لازم انجام خواهد گرفت. البته بحث حقوقی موضوع از طریق شبکه ی بهداشت و درمان شهرستان در دست پیگیری می باشد.

 50. حافظ گنجه ای

  با سلام
  در صورت امکان دستورات لازم جهت پیگیری در مورد مسکن مهر ،قیمت بازار میوه را صادر فرمایید

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده ی گرامی، ضمن قدردانی از تماس شما، پیام ارسالی به اطلاع آقای فرماندار رسید، ایشان پاسخ دادند: در طول این هفته، دومین جلسه ی بررسی مشکلات مسکن مهر با حضور مدیران کل ذیربط تشکیل و مشکلات پیگیری خواهد شد.
   همچنین قیمت بازار میوه که مورد انتقاد ما نیز هست، در قالب کارگروه تنظیم بازار بررسی و ارایه ی طریق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =