Print this برگه

تماس مستقیم با فرماندار

برای تماس مستقیم با فرماندار کلیبر و درج پیام برای ایشان، لطفاً از فرم انتهای همین صفحه استفاده کنید…

۱ – همه‌ی پیام‌ها روزانه مورد رسیدگی قرار می‌گیرند.

۲ – پیام‌های عمومی منتشر می‌شوند؛ پیام‌های خصوصی منتشر نمی‌شوند.

۳ – در صورت امکان، مشخصات تماس خود را نیز قید کنید تا عنداللزوم همکاران محترم ما با شما تماس بگیرند.

Permanent link to this article: http://kaleibar.ir/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%82%db%8c%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1/

236 comments

Skip to comment form

 1. صالح

  با سلام خدمت فرماندار محترم کلیبر اینجانب بنده حقیر سالی یک بار به منطقه سفر میکنم و از اهالی روستای شاهیوردی میباشم ، هر سری که میایم افسوس میخورم و هر بار افسوس سوزناکتر ، خداوند بر ما عنایت فرموده و منطقه ی بکری را در اختیار ما قرار داده ، مسئولیت نگهداری از منطقه کوچکترین وظیفه ای است که بر گردن ما میباشد . در مسیری که به سمت ابش احمد میرود اگر چند سطل زباله قرار داده شود تا مسافرین و اهالی روستاهای نزدیک به خیابان
  به جای ریختن زباله در جنگل به سطل زباله بریزند ، کوچکترین کار ممکن در حفظ طبیعت خداوند میباشد . از شما خواهش میکنم در انجام این کار دستورات لازم را بفرمائید .
  اگر سوئد بهشت روی زمینه ، درسته که خداوند افریده ولی مردم و مسئولین باعث بهشت شدنش زحمت کشیدند .

 2. کلیبرلی

  باسلام و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت با پست هایی خیلی بالاتر از فرمانداری.موفق و سلامت باشید.در پناه حق.کاش همه ی مسئولان موقع خداحافظی مثل شما باشند که غمگین شویم.

 3. یک کلیبری

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت فرماندار محترم و دلسوز شهرستان کلیبر
  انتشار خبر انتقال حضرتعالی از فرمانداری شهرستان کلیبر به فرمانداری شهرستان خلخال برای بسیاری از کلیبری ها موجب ناراحتی و اندوه فراوان خواهد بود و دلیل آن نیز فقط و فقط جدیت و دلسوزی حضرتعالی در پیگیری امورات مربوط به شهرستان بوده و اینکه آیا جانشین جنابعالی می تواند ادامه رو برنامه های قبلی خواهد بود یا خیر سوالی است که ذهن اکثر قریب به اتفاق اهالی را به خود مشغول کرده است هر چند که جابجایی و انتقال نیروهای کارآمدی مانند شما همیشه مایع خیر و برکت برای پست جدید می باشد و و از طرفی هم از اینکه جنابعالی به شهر خود باز می گردید موجب خوشحالی است.
  در هر صورت هر گونه بدی از ما کلیبری ها دیده اید به بزرگی خودتان ببخشید امیدواریم در این دنیا و آخرت اجر خدماتی را که به این شهرستان ارائه نموده اید دریافت کنید.
  با احترام – یک کلیبری دلسوز شهرستان

 4. شهروند روستای پیغام

  باسلام وعرض ادب خدمت فرماندار محترم و تلاش گر شهرستان کلیبر حقیر نزدیک عید به حضرتعالی در این صفحه پیامی زده بودم مبنی بر داشتن بیماره ناعلاج و خاص که بعلت وضع بد مالی از خرید مواد غذایی عاجز و بعلت بدهکاری از بابت ساخت مسکن با وام مسکن..که بعده نوروز حقیر را به خدمتتان خواستن و نیم ساعتی با حضرتعالی درده دل کردیم و نهایتا سه نامه به بنده دادین که یکی به بیمارستان بود که اونا کفتن ربطی به اینجا نداره جهت کمک مالی مال..دومی به هلال احمر که متاسفانه هیچ جوابی ندادن..سومی بهزیستی که اونا هم جوابی ندادن خیلی ناراحت و غمگین و سرشکسته وحیران امدم منزل ایا فرمانداره محترم من غیرحضرتعالی کسی را هم که اول خداست را دارم که مشکلاتم را بگم و چرا ادارات نباید به نامه شخص اول شهر جواب بدن خواهشمندم مارا یاری کنید به خدا دیگر هیچ چاره ای نداریم و درمانده….

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما :ادارات براساس مقررات جاری و سازمانی در حد مقدورات به مراجعه کننده ارائه خدمت می کنند . شما می بایست نتیجه مکاتبات را به فرمانداری اعلام می کردید و بلافاصله موضوع پیگیری می شد در هر صورت با توجه به سوابق مکاتبات ،کارشناس مربوطه را برای پیگیری موضوع مامور کردیم و نتیجه با تماس تلفنی اعلام خواهد شد.

 5. هوشیار

  سلام خدمت آقای بابایی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما و خانوادتون مشتاق دیرار شما در شهرستان خلخال هستیم با تشکر هوشیار محمدی

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : جناب آقای محمدی از لطف شما بسیار متشکرم.

 6. اکبر برادری

  لطفا عکسای مربوط به روستای مازگرو تو صفحه اصلیتون بزارید.. همراه با توضیحات با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : گفتیم همکاران محترم گزارش بازدید را در سایت ارائه دهند.

 7. علی

  فرماندار محترم سلام علیکم
  تشکر از پشتکاری جنابعالی که بعد از گزارش حقیر واقعا در مورد جلوگیری از تخریب منابع طبیعی در روستای متعلق قاطعانه پیگیری لازم صورت گرفته است و خود تخریب کنندگان معترف به تشکیل پرونده هستند . اما یک ابراز رضایت دارند که منابع طبیعی اگر هزاران متر اتش سوزی را گزارش میکردند کار مشکلتر بود .
  بنظر بنده اگر برای اتش سوزی نیز پرونده تشکیل داده به دنبالش رضایت میدادند بهتر از این بود که کلا” از اتش سوزی چشم پوشی بکنند چرا که در صورت تشکیل پرونده همگان میدانستند حق الناس را احساس مسئولیت میشود .
  لطفا ایمیل یا تلگرامی اگر داشتید بنده میتوانم عکسهای تخریب و آتش سوزی را برایتان ارسال کنم
  مطلب دیگر اینست که یکسال پیش اداره گاز در زمین موقوفه (قبرستان عمومی )جنب مخابرات روستای متعلق تاسیساتی بنا کرده است که مردم فکر میکردند در حق آنها خدمتی صورت گرفته اما اکنون شنیده میشود که بین برخی فرصت طلبها ، تبانی صورت گرفته و چندین میلیون پول از بیت المال بیرون کشیده شده است در حالیکه زمین موقوفه متعلق به اداره اوقاف است . خواهشمند است دستور فرمائید اداره اوقاف پس از اطلاع ،موضوع را پیگیری و نتیجه را به افکار عمومی برسانند.

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : در مورد تخریب و تملک اراضی ملی به شدت برخورد قانونی بعمل آمد . اگر در خصوص موضوع دوم مدارک مثبتی ارائه شود حتما اقدام خواهد شد. در هر صورت از احساس مسئولیت شما بسیار متشکرم.

 8. علی اکبر بخشی

  سلام علیکم
  محترماً ، به عرض می رساند که در روستای آقچه قشلاق واقع در ۲۵ کیلومتری جاده کلیبر به اهر ، دو نفر به اسامی …… اقدام به حفر سه حلقه چاه نیمه عمیق نموده و با استفاده شبانه روزی از آب آنها در یونچه زارها باعث خشک شدن تنها چشمه آب شرب روستا شده اند .اقدامات …… در حفر چاه های غیرقانونی و استفاده بلامنقطع از آب آنها جهت یونجه کاری و آبیاری علف زارها باعث شورشدن آب تمام چاه های روستا شده و اهالی مجبورند با طی کیلومترها راه پیاده آب شرب خود را از دهات اطراف تأمین نمایند. آب برای مصارف یومیه نداریم و یکباره امید سکنه روستا قطع شده و بینوا شده ایم .تقاضا دارد بررسی و رسیدگی شده و نسبت به پر و مسدود کردن چاه های نامبردگان اقدام عاجل به عمل آید. خواهشمند است دستور فرمائید بهره را معلوم و نتیجه را مستنداً به ماده ۶ قانون راجع به شورای دولتی و ماده ۲۵ قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد جهت اقدامات قانونی بعدی اعلام فرمایند.قبلاً از عنایت و مرحمتی که خواهید فرمود سپاسگزارم.
  با تشکر و احترام

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : پیام شما جهت بررسی بیشتر به بخشداری مرکزی و امور آب ارسال شد.

 9. نوید

  جناب آقای بابایی فرماندار دولت نا امیدی در شهرستان کلیبر
  با سلام
  از اینکه در مراسم باز کشایی در مدرسه امام حسین (ع) شرط انصاف را مراعات نکرده و معلمان دلسوز را سخره گرفته اید بسیار متاسم.
  اگر شما با آقای هاشمی به جهت نمایندگی مجلس مشکل داشتید نباید تمامی معلمان را نا لایق قلم داد می کردید.
  ۱)آموزش و پرورش یک کار دسته جمعی و گروهی است از اول ابتدایی تا پایان متوسطه و در این مسیر رییس اداره نقش کمتر ی از دبیران دارد.
  ۲ ) به استناد کدام شاخص ها آموزش و پرورش کلیبر رتبه ۳۹ استان شده لطفا اعلام دارید.
  ۳)حتما در رتبه بندی شما هوراند ۳۸ و عشایر ۳۷ و خدآفرین هم ۳۶ شده است

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : باید عرض کنم حداقل صد نفر در مراسم بازگشایی مدارس حضور داشتند . مطمئنم حتی یک نفرگفته های شما را تایید نمی کند . اگر ما صحبت کردیم و منتشر شد ،یقین دارم که نامی از کسی یا عنوانی برده نشده اگر هم بوده تشکر بوده است. آقای هاشمی بسیار بزرگوارهستند و شخصیت ایشان برای من قابل احترام بوده و هست.به همه معلمان عزیز احترام خاص قائل هستم. ما هم معتقدیم ، آموزش و پرورش مجموعه گسترده متشکل از کارکنان اداره ، مدیران …. ،معلمان ، اولیاء ، دانش آموزان و عوامل سیاسی است. هر یک تاثیر خود را دارد ولی اثرگذاری معلم در تعلیم و تربیت حداکثری است به این خاطر شغل معلمی را شغل انبیاء دانستند. استناد ما به رتبه ۳۹ شهرستان، براساس گزارش ارائه شده از آموزش پرورش استان که رئیس آموزش پرورش شهرستان در شورای آموزش پرورش، آن را مطرح نمودند ، بود. ما خودمان را در وضعیت پیش آمده بی تقصیر نمی دانیم ، شاید بیشتر پیگیری می کردیم ، اوضاع بهتر از این می شد.در هر صورت فرزندان این مملکت امانتی است در دست ما مسئولین باید بیشتر تلاش کنیم ، واقعیت را بپذیرم با پاک کردن صورت مسئله ، مشکل حل نخواهد شد و همه ضرر خواهیم کرد. اگر احساس مسئولیت نکنیم ، ممکن است در سال تحصیلی جدید هم عملکرد ما قابل دفاع نباشد . به جای تعصب ، مسئولانه نگاه کنیم.

 10. محمدی

  فرماندار معزز سلام. بازهم مشکلاتی از شهر ….
  لطفا برای یک بار هم که شده یا به بانک ملی بصورت نامحسوس مراجعه فرمایید و یا از طریق دوربین مداربسته بانک به فیلمها علی الخصوص اوایل صبح هر روز توجه فرمایید. متصدیان باجه اصلا به فکر مردم نیستند. اینور و آور میروند و مردم در انتظار. باجه ۳ که واقعا شرم آور است. باجه دولتی هم که از اول در حد شعار بوده و رسما چنین چیزی وجود ندارد. در میان پیامهای مردم به جنابعالی به چنین موردی برخورد کردم که ریاست بانک فرموده بودند اما ادارات نیز با مراجعه به باجه های عمومی و کارهایی زمان بر باعث اتلاف وقت خودشان و مردم می شوند. اصلا باجه اداری وجود ندارد . کارکنان هم که بصورت دوره ای حضور دارند اصلا با مراجعین در حد مشتری برخورد نمی نمایند. با تشکر

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : بررسی میکنیم.

 11. دبیر

  با سلام محضر مبارک فرماندار محترم
  در خصوص بیانات حضرتعالی در مراسم باز گشایی در خصوص رتبه ۳۹ شهرستان به عرض مرسانم
  ۱) آقای …… در ایام ماضی هر هفته فقط ۲ ساعت در مدرسه حضور داشت . آن هم جهت ایراد گیری و سخنرانی برای معلمین در اطاق دبیران جهت ایجاد انگیزه منفی و در بقیه ساعات به کار شخصی مشغول بود .
  ۲) آقای…… به جای تدریس برای رشته ……. در ایثارگران ایام سپری میکرد
  ۳)آقای …… فقط ۴ ساعت تدریس داشت و بقیه مشغول تجارت ……..
  ۵)….۶)………۷)…… بیشرفت را چه کسی باید ………..؟؟؟
  یعنی آقای فرماندار دلایل عزل و نصب های جدید را نمی بیند؟؟؟؟

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : از اینجا پی توان بردن که در دریا چه طوفان است!!

 12. علی

  سلام
  با توجه به اینکه مقداری از اراضی ملی و منابع طبیعی روبروی روستای متعلق توسط عده ای سودجو و فرصت طلب تخرب و قسمتی از جنگل نیز به قصد تصرف با ایجاد اتش سوزی به کلی از بین برده و با دستگاه سنگین تسطیح میشود که گزارش این غصب و تصرف غیر قانونی از جانب اهالی متعلق به اداره کل و اداره منابع طبیعی کلیبر بصورت تلفنی داده شده ولی متاسفانه هیچ اقدامی از جانب مسئولین ذیربط انجام نگرفته که این عمل بی توجهی کامل و مغایر با فرمان مقام معظم رهبری در مورد حفظ منابع طبیعی است.استدعا داریم دستور فرمایید اداره منابع طبیعی توضیح دهند که چرا تشکیل پرونده تخلف صورت نمیگیرد تا جلوی تخریب و اتش سوزیها در جنگل گرفته شود

  1. دفتر فرماندار

   بازدید کننده محترم ضمن قدر دانی از پیام ارسالی شما : موضوع پیگیری شد و از طریق مراجع قضایی در دست بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =